KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Kıyafetlerle zayıf görünmenin yolları nelerdir?

Fazla kilolarınızla barışık olmanıza rağmen her an şık görünmek istiyorsanız kıyafet tercihlerinde dikkatli olmanız gerekir. Peki daha zayıf …

Kıyafetlerle zayıf görünmenin yolları nelerdir?

Fazla kilolarınızla barışık olmanıza rağmen her an şık görünmek istiyorsanız kıyafet tercihlerinde dikkatli olmanız gerekir. Peki daha zayıf gösteren kıyafetler hangileridir? İşte size, zayıf gösteren birkaç stil tüyosu…

Kilo vermeden veya spor yapmadan daha zayıf bir görünüme sahip olmak mümkün.  Bilinenin aksine bedeninizden daha küçük kıyafetler sizi daha zayıf göstermez. Bol kıyafetler daha geniş gösterebileceği gibi dar tercihler de kilolu bölgelerinizi ön planda tutar. Dolayısıyla kilolu olmasına rağmen her zaman şık olmayı benimsemiş kadınlar, yanlış tercihleriyle umduğunu bulamayıp üzülebilirler.

Özellikle olduğundan daha zayıf gösteren kıyafetleri seçerken kesimlerine, desenlerine, renklerine, modellerine ve kombinleyeceğiniz aksesuarlara dikkat ederek tercih listesini oluşturabilirsiniz.

Tek renk giyinin

TEK RENK GİYİNİN

İki farklı rengi yan yana getiren kıyafetleri giydiğinizde, tüm ilgi bu tonların birleştiği karın bölgenize yoğunlaşacaktır. İnce bir bele sahip değilseniz bu tercih yerine tek renkli bir kıyafeti giymeniz sizi hem olduğunuzdan daha zayıf hem de daha uzun gösterecektir.

DİKEY ÇİZGİLERİ TERCİH EDİN

Kıyafet üzerindeki çizgi tasarımlarınızla kendinizi olduğunuzda daha zayıf bir görünüme kazandırabilirsiniz. Yatay çizgilerin kişiyi olduğundan daha kısa ve kilolu gösterdiği gibi dikey çizgiler bunun tam aksine bir özellik taşır. Bu durumda stratejik davranmakta fayda var. Tek tonu barındıran kıyafetler gibi dikey çizgi desenlerine sahip olan tasarımlar da şık görünmeye özen gösteren kilolu kadınları olduğundan daha zayıf ve daha uzun gösterir.

Yüksek bel pantolon

YÜKSEK BEL PANTOLON

Bacak boyunun daha uzun görünmesini sağlayan yüksek bel pantolonların tek özelliği bununla sınırlı değil. Ayrıca karın bölgesinin de kapanmasını sağlayan bu pantolonlar, karşınızdaki fazla kilolarından dolayı daha zayıf görünmek isteyen kadınları hedefine ulaştırır.

Şeklinizi ortaya koyun

ŞEKLİNİZİ ORTAYA KOYUN

Giydiğiniz elbise, tunik veya ceketlerinize kendi yorumunuzu katıp istediğiniz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Belinize takacağınız bir kemer doğal bel oyuntusunu öne çıkararak size kum saati görünümü verebilir.

TOPUKLU GİYİNİN

Topuklu ayakkabı sizi olduğunuzda daha uzun göstereceği için doğal olarak zayıf bir görünüm elde edeceksiniz.

Aksesuarları öne çıkarın

AKSESUARLARI ÖNE ÇIKARIN

Stilinize katacağınız aksesuar yorumlarıyla tüm dikkati kilolarınızdan dağıtabilirsiniz. Uzun ve büyük aksesuarlar bu anlamda kurtarıcı parçalarınız olabilir. Bunun yanı sıra kullanacağınız aksesuarlar karşı tarafta bir yanılsama oluşturarak sizi daha uzun ve zayıf gösterecektir.

ŞEKİLLEDİRİCİ KULLANIN

Korse ve benzeri iç giyim ürünleriyle vücudunuza şekil verebilirsiniz. Korselerin yalnızca karnınızı gizlemediğini veya bacaklarınızı inceltmediğini biliyor muydunuz? Bu gibi iç giyim kıyafetleri aynı zamanda vücuda şekil de veri.

DİK DURUN

Zayıf ve uzun görünmenin en önemli yönetmelerinden biri kendimizi dik durmaya alıştırmamızdır. Çenenizi kaldırın ve omuzlarınızı dikleştirin. Gıdık ve kambur bir duruş sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ