KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Kraliyet ailesinin modaya bakışı! Kraliçe’nin alışveriş yapmayı sevdiği markalar

Yaşam tarzlarıyla dünya gündeminden düşmeyen Kraliyet Ailesi’nin modaya bakışı resmi kıyafetleri ve kostümleri aşıyor. Özellikle Kraliçe’nin …

Kraliyet ailesinin modaya bakışı! Kraliçe’nin alışveriş yapmayı sevdiği markalar

Yaşam tarzlarıyla dünya gündeminden düşmeyen Kraliyet Ailesi’nin modaya bakışı resmi kıyafetleri ve kostümleri aşıyor. Özellikle Kraliçe’nin eteği, ceketi ve şapkaları meşhur. Peki Kraliçe’nin alışveriş yapmayı en sevdiği markalar hangileri? İşte Kraliyet ailesinin modaya bakışı…

İçlerinde yaşadıkları her olayla dünya gündeminden düşmeyen Kraliyet Ailesinin objektiflere yansıyan görüntüleriyle modaya olan bakış açıları da merak ediliyor. 70 yıldır tahta olan Kraliçe II. Elizabeth’in sürekli üzerinde taşıdığı farklı renk ama benzer tasarımlarda olan ceket ve eteklerini şapka ve çantalarla bir araya getirerek moda ikonları listesinde başı çekmemesi mümkün değil. Öte yandan tüm dünyanın gözlerinin üzerinde olduğu Kraliyet ailesinin giyim tercihleri merak edilirken 70 yıllık saltanatın kutlanması için Haziran ayında gerçekleştirilecek olan dört günlük resmi tatilde Majesteleri’nin kraliyet nişaneleri için hangi markalara yöneleceğini bilmek de şimdiden tüm meraklıları sabırsızlandırıyor.

İngiltere Kraliyet Ailesi

KRALİYET AİLESİNİN GİYİM TERCİHLERİ

Kraliçe II. Elizabeth’in yanı sıra Kraliyet Ailesi’nin üyelerinin de hangi markaları tercih ettiğini araştırdık. Kraliçe’nin gözdelerinden biri olan köklü marka Fortnum&Mason‘u, selefleri ve kurucu William Fortnum’un arkadaşı olan Prenses Anne ve Galler Prensi de dahil olmak üzere kraliyet akrabaları da tercih ediyor.

Kraliçe’nin kokusu;

Kraliçe’nin tercih ettiği kokularının Floris markasına ait olduğu ortaya çıktı. Ancak kendisinin kullandığı parfümün tam Floris markasından hangisi olduğu tam olarak bilinmiyor.

Ballon Bleu Cartier Saat Cartier

Ballon Bleu Cartier Saat Cartier: 5,100 Euro (85.735,59)

Kraliyetin saatleri ve mücevherleri;

Kate Middleton, eşi Prens William

Kraliyet ailesinin saat ve mücevher tercihlerinde Carier markasına yöneldiği biliniyor. Bu ailenin vazgeçilmezlerinden biri olan Fransız mücevher markası Cartier uzun yıllardır kraliyet mührü de kazanan zamansız parçalar üretiyor. Öte yandan Kate Middleton, eşi Prens William’ın kendisine hediye ettiği Ballon Bleu Cartier saatini takarken görüntülendi.

Wellington Botları / Avcı

Wellington Botları / Avcı: 90 Euro (1.512,98)

Kraliyet ailesi botta Hunter’ın Wellington markasını tercih ediyor;

Sayılamayacak mülke sahip olan Kraliçe arazilerinde köpeği Corgis’le yürürken iş ayakkabılarını bırakıp Hunter’ın wellington botlarını tercih ediyor.

Alena Balmumu Ceket / Barbour

Alena Balmumu Ceket / Barbour: 249 Euro (4.185,91) 

Açık hava etkinliklerinde tercih ettikleri dış giyim markası;

Barbour, Kraliçe ve Kate Middleton’ın sıkı bir favorisi olan ve genellikle kraliyet ailesi tarafından açık hava etkinlikleri ve nişanlar sırasında giyilen bir İngiliz dış giyim markasıdır. Uzun süredir devam eden perakendeci, erkek giyim ve kadın giyim, ceketlerin yanı sıra diğer akseauarları da koleksiyonları arasında sunuyor.

Midi Mayfair Çantası / Aspinal of London

Midi Mayfair Çantası / Aspinal of London: 595 Euro (10.002,49) 

Kate Middleton’un tercih ettiği çanta markası;

Kate Middleton

Kraliçe objektiflere yansırken odak noktasını özellikle aksesuarlarına verir. Genellikle tüm kıyafetini çantasına göre koordine eder. Gelenek haline gelmiş bu durum Kraliyet Ailesinin üyelerinden olan Kate Middleton ve Meghan Markle de yansımış. Aspinal of London markası da herhangi bir kraliyet nişanından önce görünüşlerini tamamlamak için sıklıkla güvendiği tasarımcı aksesuar markaları arasında.

Isla İsviçre Pamuklu Elbise Eldivenleri / Cornelia James

Isla İsviçre Pamuklu Elbise Eldivenleri / Cornelia James: 135 Euro (2.269,47) 

Kraliçe’nin vazgeçemediği el yapımı eldivenleri;

Kraliçe II. Elizabeth

Nadiren eldivensiz gördüğümüz Kraliçe II. Elizabeth, Cornelia James markası tarafından el yapımı eldivenleriyle çokça karşımıza çıkar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ