KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Küçük Mekanlar İçin Yaratıcı Dekorasyon Önerileri

Küçük Mekanlar İçin Yaratıcı Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon başlı başına irdelenmesi gereken hatta içine bir kez girince çıkmak istemeyeceğiniz bir konu. Özellikle iş ev dekorasyonuna gelince insan hep daha iyisini, hep daha güzelini istemekten kendini alamıyor. Peki eviniz küçükse mesela stüdyo bir dairede yaşıyorsanız nasıl bir dekorasyon planı yapmanız gerekiyor? Bu mekanı nasıl daha büyük ve daha ferah gösterebilirsiniz? İşte bu sorunun yanıtı da bu yazımızda. Bugün sizlere Küçük Mekanlar İçin Yaratıcı Dekorasyon Önerileri hazırladık.

Mekanınız ne kadar küçük olursa olsun önemli olanın sizin yaratıcılığınız ve zevkiniz olduğunu unutmadan işe başlayın.

Eğer Amerikan mutfak bir evde yaşıyorsanız yemek masanızı mutfak ve salonun kesiştiği noktada konumlandırmaya özen gösterin.

Salonunuzda mutlaka sadece tasarımlara yer verin. Zarif ve sade mobilyalar, salonunuza daha ferah bir hava katacaktır.

Eviniz küçük diye ille de açık renk duvar kağıdı kullanmanız şart değil. İsterseniz daha koyu dekorasyonlar da yapabilirsiniz. Hatta koyu renk bana göre daha güzel bir hava katıyor.

Son yıllarda minimal tasarımlar evlerde daha çok yer bulmaya başladı. İsterseniz bu tasarımları kullanarak ev içinde daha fazla alan kazanabilirsiniz.

Kalabalık eşya olmasın diye de bir kural yok. Önemli olan bu eşyalarda zevkli seçimler yapmak ve doğru konumlandırmak.

Güzel bir köşe takımı ile bile mükemmel dekorasyonu yakalayabilirsiniz. Baştan beri söylediğimiz gibi, biraz dergi karıştırın ve yaratıcılığınızı ön plana çıkartın.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ