KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Lady Gaga, House of Gucci’deki rolü için hayvanlar aleminden ilham almış

Müzikçi ve oyuncu Lady Gaga, 1990’larda moda varisi Maurizio Gucci’nin suikasta kurban gitmesine neden olan Patrizia Reggiani’yi canlandırırken …

Lady Gaga, House of Gucci’deki rolü için hayvanlar aleminden ilham almış

Müzikçi ve oyuncu Lady Gaga, 1990’larda moda varisi Maurizio Gucci’nin suikasta kurban gitmesine neden olan Patrizia Reggiani’yi canlandırırken birtakım hayvanlardan ilham aldığını açıkladı.

Lady Gaga’nın, 1990’larda moda varisi Maurizio Gucci’nin suikaste kurban gitmesine neden olan Patrizia Reggiani rolündeki performansı şimdiden Oscar ile anılmaya başladı. Müzikçi ve aktris, bu ay ABD’de gösterime girmesinden evvel düzenlediği basın toplantısında, Reggiani’nin hayatının her kademesini canlandırmak için hayvanlar alemine döndüğünü söyledi.

Lady Gaga gazetecilere verdiği demeçte, “Onun hayatının başlarında, bir konut kedisi üzere hareket ettim. Sinemanın ortasında ben bir tilkiydim. Böylelikle tilkilerin avlanma halini inceledim ve avlanırken aslında epey eğlenceliler. Sonra panterleri inceledim. Panterlerin avlanma biçimiyle ilgili birçok görüntü izledim. Ve bir formda baştan çıkarıcılar… Bir nevi baştan çıkarıyorlar ve sonra atlıyorlar.”

OSCAR ADAYLIĞI GETİRECEK Mİ?

Birinci incelemeler Lady Gaga’nın performansının, 2018’deki A Star is Born’daki performansı üzere Oscar adaylığı getireceğini düşünürken, her gün altı saat makyaj yaparak kel, tombul playboy Paolo Gucci’ye dönüşen Jared Leto’nun da performansına dikkat çekiyorlar.

Sinema, Blade Runner, Alien, Gladiator ve Thelma and Louise üzere son 40 yılın en ünlü sinemalarından kimilerinin gerisinde olan İngiliz direktör Ridley Scott tarafından yönetiliyor. Fakat Reggiani’nin annesini oynayan Salma Hayek’e nazaran, sinemanın çekilmesi için uzun yıllar uğraşan Scott’ın karısıydı. Hayek basın toplantısında, “Giannina Scott ile hakikaten düzgün arkadaş oldum ve onun 20 yıl boyunca bunun için savaştığını gördüm” dedi.

House of Gucci, Driver’ın Matt Damon ve Ben Affleck ile birlikte oynadığı The Last Duel’den sonra bu yıl vizyona giren ikinci Ridley Scott sineması.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ