KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Liseli Müzisyenler Ödüllerini Başkan Aydıner’den Aldı

Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM) ve Mozaik Folk Dans Topluluğu Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Liseler Arası Gençlik …

Liseli Müzisyenler Ödüllerini Başkan Aydıner’den Aldı

Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM) ve Mozaik Folk Dans Topluluğu Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Liseler Arası Gençlik Orkestrası Yarışma’nda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Öğrencilere ödüllerini takdim eden Başkan Atila Aydıner, “Sevgili gençlerimizin içinde olduğu her etkinlik bizim için çok değerli” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türkiye Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında, Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bayrampaşa Mozaik Folk Dans Topluluğu Kültür ve Dayanışma Derneği’nin de desteğiyle BAYGEM tarafından Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen yarışmaya 10 liseden toplam 25 öğrenci katıldı. Yarışma boyunca öğrencileri yalnız bırakmayan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, yarışmanın sonunda dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etti.

“GENÇLER GENÇLİĞİNİ DOLU DOLU YAŞIYOR”

Gençlerin içinde olduğu her etkinliğin kendileri için çok değerli olduğunu söyleyen Başkan Aydıner, “Gençlerimizin hayalindeki Bayrampaşa’yı inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bayrampaşa’da gençlerimiz gençliğini dolu dolu yaşıyor. Gençlerimiz için sporun başkenti yaptığımız Bayrampaşa’da kültür ve sanat etkinliklerine de geniş yer veriyoruz. Bu etkinliklerimizde sevgili çocuklarımızı ve gençlerimizi ön plana alıyoruz. Bu bağlamda liseli öğrencilerimiz için müzik yarışması düzenledik ve dereceye giren gençlerimizi ödüllendirdik. Her birini ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Grup ve Bireysel Olarak Yarışmada Dereceye Girenler:

Gruplar:

Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi

Tuna Anadolu Lisesi

Suat Terimer Anadolu Lisesi

Bireysel:

Neslihan Yargı (Sınav Koleji)

Ali Altınboğa (Atakent Koleji)

Büşra Altay ( Atakent Koleji ) – Şirin Büşra Altay (Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi )

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ