KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Modada fular kullanım trendi! Fular kullanım şekilleri

Çeşitli modelleriyle karşımıza çıkan fular, kadınların günlük kullanımlarında ya da şık kombinleri için vazgeçemedikleri aksesuarlar arasında yer …

Modada fular kullanım trendi! Fular kullanım şekilleri

Çeşitli modelleriyle karşımıza çıkan fular, kadınların günlük kullanımlarında ya da şık kombinleri için vazgeçemedikleri aksesuarlar arasında yer alıyor. Peki kombinlerde tamamlayıcı parça olarak öne çıkan fular kaç farklı şekilde takılabilir?

Kadınların hem günlük giyimlerin de hem de özel davet ya da buluşmalarda kombinlerinde tamamlayıcı parçalar arasında tercih ettiği fular, farklı desen ve renkleriyle birçok markanın koleksiyonları arasında. Kombinlerde bıraktığı ufak dokunuşlarıyla ilgi odağını değiştiren bu aksesuarlar, geçmişten günümüze genellikle boyuna bağlanarak kullanılsa da son zamanlarda kendi kategorisinde olan ürünlerle de bir araya gelebiliyor. Hem günlük hem de şık bir kombinlere dokunduğunda entelektüel bir görünüm vererek modanın karakterine de yön veriyor. Öte yandan modaya düşkün kadınlar artık fular aksesuarlarında kullanım alanlarını genişletti. Peki fular kaç farklı şekilde kullanılabilir?

2022 FULAR MODELLERİ

2022 fular modelleri

MODADA FULAR KULLANIM TRENDİ!

Fular kullanım şekilleri

Öncelikle fular seçiminde tercih edilen kıyafete göre renk, tasarım ve desen göz ardı edilmemeli. Genellikle kare ya da dikdörtgen formundaki fularları daha sade kombinlerinizle öne çıkarabilirsiniz. Daha nötr ve düz renkleri tercih etmeniz size, hem kullanım kolaylığı sağlar hem de farklı kombinlerle de bir araya getirebilme imkanı bırakır. Bunun yanı sıra bir araya gelen parçaların öne çıkan parçası haline gelirken sizi daha şık görünüme kavuşturur.

Fularlar kaç farklı şekilde kullanılabilir

FULAR KULLANIM ŞEKİLLERİ NASILDIR?

  • Fularınızı boynunuza kurdele şeklinde bağlamak birincil kullanımlardan. Fularınızı bu şekilde takacaksanız, öncelikle boynunuza göre ayarlamalısınız,
     
  • Kurdele şeklinde, eşit uzunlukta atkı şeklinde, dağınık ya da bir tarafı uzun bırakarak da kullanabilirsiniz. Eğer kurdele tasarımı sizi rahatsız ediyorsa, fuları boynunuzun biraz altından düğümleyerek de kullanabilirsiniz,
     
  • Kemer niyetine belinize bağlayarak kullanabilirsiniz,
     
  • Bir diğer tamamlayıcı aksesuarlar arasında olan çantalarınıza da bağlayarak kombininizde aksesuarlarınızı konuşturabilirsiniz.

Kombininize hava katarak size daha resmi ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Öte yandan fularlar şifon, ipek, polyester, saten ve logolu olmak üzere çeşitli kumaşlarıyla mağazalarda öne çıkıyor.

Fularlar diğer tamamlayıcı aksesuarlarla da kullanılabilir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ