KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Öksürük Şurubu Kullandıktan Sonra Eşini Öldürdü! Mutlu Çiftin Öksürük Şurubu Yüzünden Kararan Hayatları!

Öksürük Şurubu Kullandıktan Sonra Eşini Öldürdü! Mutlu Çiftin Öksürük Şurubu Yüzünden Kararan Hayatları!

Bu olay hem Amerika’da hem de tüm dünyada son günlerin en çok tartışılan konusu oldu. Tartışmaların yanı sıra endişe de yaşatan bu olayın kahramanları ise mutlu bir çift.

Hikaye oldukça üzücü ve bir o kadar da endişe verici. Mutlu bir hayatları olan çiftin birinin bile ölmesi vicdanlara dokunurken şimdi size anlatacağımız olayda gizem ve vahşet var. Cinayet henüz aydınlatılamadı ancak iddialar doğruysa hepimiz tehlikedeyiz demektir. Çünkü cinayetle hemen hepimizin kış aylarında evlerinden eksik etmediği, hem kendimiz hem de çocuklarımız için kullandığımız öksürük şurubunun bağlantısı var. İsterseniz hemen başlayalım.

Matthew ve Lauren birbirlerini çok seven bir çiftti. Geçtiğimiz yılsonunda Amerika’da evlenerek mutluluklarına mutluluk kattılar.

Matthew James Phelps ve Lauren Phelps Amerika’nın Kuzey Karolina eyaletinde yaşıyordu. Aslında çocukluk arkadaşı olan ikili, birbirlerini yıllar sonra sosyal medyada buldu. Sonra randevulaşan çift buluştu ve böylece mutlu bir aşkın da ilk adımları atıldı. Çift sevgili oldu ve uzun yıllar da birlikte yaşadı. Sonunda bu aşkı evlilikle taçlandırmak isteyen çift, geçtiğimiz yıl Kasım ayında evlendi. Onları bütün yakınları ve arkadaşları çok mutlu bir çift olarak tanımlıyordu.

Matthew’in eşini öldürmesi herkesi şoke etti

Çiftin yakınlarını ve tüm dünyayı şoke eden olay ise geçtiğimiz Eylül ayında yaşandı. O gün 911’i arayan Matthew, ağlayarak bir şeyler anlattı. Telefonda acil yardım görevlisine bir rüyadan uyandığını ve çok sevdiği eşini yerde kanlar içinde bulduğunu söyleyen genç adam, ayrıca yatakta da bir bıçak olduğunu ve eşini kendisinin öldürmüş olabileceğini söyledi.

Görevli, karşısındaki adamın anlattıkları karşısında şoke olurken, olay yerine ilgili ekipleri yönlendirdi ve bu sırada Matthew’u telefonda tutarak ondan bilgi almaya çalıştı. Bu konuşma sırasında Matthew yüksek dozda öksürük şurubu içtiğini söyledi. Bütün konuşma boyunca ağlayan Matthew, bazı geceler uyumakta zorluk çektiğini, bu nedenle de gereğinden çok daha fazla öksürük şurubu içtiğini anlattı.

Olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri Lauren Phelps’in hayatını kaybettiğini belirledi. Bundan sonra da dava süreci ve araştırmalar başladı. Özellikle Amerika’da Matthew’un telefonda anlattıklarının doğru olup olmadığı tartışılmaya başlandı.

Ömür boyu hapis ya da ölüm cezası alabilir

Matthew, bu korkunç olayın ardından tutuklandı ve bugüne kadar çıktığı hiçbir duruşmada kendini savunmadı. Ülkede yasalara göre suçlu bulunması durumunda Matthew, ölüm ya da ömür boyu hapis cezası alabilir. Davanın karara bağlanması için bilim insanlarının öksürük şurupları üzerinde yaptıkları araştırmanın sonucu bekleniyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ