KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Sadece 5 Dakikada Dişlerinizdeki Plakları Nasıl Çıkarabilirsiniz?

Sadece 5 Dakikada Dişlerinizdeki Plakları Nasıl Çıkarabilirsiniz?

Sadece 5 Dakikada Dişlerinizdeki Plakları Nasıl Çıkarabilirsiniz?

Sadece 5 Dakikada Dişlerinizdeki Plakları Nasıl Çıkarabilirsiniz? Kötü ağız hijyeni, bazı insanlara genetik olarak yatkın olmamasına rağmen, hoş olmayan sorunları getirebilir ve dişlerinizde plak riskini artırabilir.

Plak dişlerden genellikle pahalı diş tedavileri ile çıkarılır, ancak basit bir doğal karışım ile aynı anda diş beyazlatarak kurtulabileceğinizi bilmelisiniz.

Bugün, plaklarınızı dişlerinden beyazlatmanın doğal yollarını göstereceğiz; bu şekilde onları beyazlaştırıp ağız sağlığınızı iyileştirebilirsiniz.

Dişlerinizdeki plağı sökmenin 4 doğal yolu;

Limon suyu

Limonun diş beyazlatma özellikleri vardır ve aynı zamanda dişlerinizden tartar oluşumunu da kaldırabilir. Bununla birlikte, bu yöntemde sıklıkla turunçgil meyvesindeki asitler dişinizin minesine zarar verebilir ve sorunlara neden olabilir. Tedaviyi kullanmak için, ½ su bardağı limon suyunu ½ su bir bardak ılık su ile karıştırın ve solüsyonu her gün ağzınızda 5 dakika boyunca çevirin.Sadece 5 Dakikada Dişlerinizdeki Plakları Nasıl Çıkarabilirsiniz?

Çilekler

Çilek, plaklarınızı dişlerinizden kolayca çıkarabilen özel bileşikler içerir. Limon suyu kadar aşındırıcı değildir, dolayısıyla güvenle kullanabilirsiniz. Plakları dişlerinizden çıkarmak için onları 7 dakika boyunca her gün yarım kesilmiş bir çilekle ovun.Sadece 5 Dakikada Dişlerinizdeki Plakları Nasıl Çıkarabilirsiniz?

Maydanoz yaprakları

Biraz maydanoz yaprağını parçalayın ve dişlerinize uygulayın, sonra ılık suyla durulamadan önce 5 dakika bekletin. Süreci her gün tekrarlamak dişlerinizdeki plakayı etkin bir şekilde azaltacaktır.Sadece 5 Dakikada Dişlerinizdeki Plakları Nasıl Çıkarabilirsiniz?

Ev Yapımı Plak Temizleyici Karışım

İşte anti-plak karışımını evde hazırlama formülü;

Malzemeler

  • 2 çay kaşığı maden suyu
  • 2 çay kaşığı kabartma tozu
  • 1 tatlı kaşığı diş macunu
  • 1 çorba kaşığı su

Hazırlama ve kullanma

Tüm malzemeleri bir kasede karıştırın, ardından günlük olarak 4 dakika boyunca dişlerinizi fırçalayın. Tedaviyi haftada bir kez tekrarlayın ve dişleriniz kısa süre içinde plakadan arınmış olacaktır.Sadece 5 Dakikada Dişlerinizdeki Plakları Nasıl Çıkarabilirsiniz?

Bu yazıyı faydalı bulduğunuzu ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmayı unutmayacağınızı umuyoruz. Teşekkür ederiz.

Sadece 5 Dakikada Dişlerinizdeki Plakları Nasıl Çıkarabilirsiniz?

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ