Sadece İp Kullanarak Yapabileceğiniz 9 Pratik Kendin Yap Ev Eşyası

Kendin Yap projelerine ilgi duyan, bu konuda yeteneği olan ya da olmayan herkes bugün hazırladığımız içeriği oldukça kolay bir şekilde yapabilecek. Üstelik de hiç maliyet yok. Sadece renkli ipler yardımı ile evinize yeni dekorasyon eşyaları yapabilirsiniz. Paspastan duvar süsüne, kitap ayracından vazoya onlarca kendin yap fikrini sizler için hazırladık. İhtiyacınız olan tek malzeme ise renkli ipler. İşte Sadece İp Kullanarak Yapabileceğiniz 9 Pratik Kendin Yap Ev Eşyası …

Sadece İp Kullanarak Yapabileceğiniz 9 Pratik Kendin Yap Ev Eşyası

11- İple Vazo Yapımı

blank

Cam şişe ya da cam kavanozlarınızı resimde olduğu gibi renkli iplerle sararak harika bir vazoya sahip olabilirsiniz. Üstelik de maliyet sıfır.

22- İple Paspas Yapımı

blank

Yumuşacık pofuduk bir paspasa ne dersiniz. İp kullanarak yapabileceğiniz bu paspas, hem maliyetsiz hem de yumuşacık olacak.

33- Duvar Süsü Yapımı

blank

Resimde gördüğünüz gibi bir duvar süsü yaparak, hem dekorasyonunuza yeni bir eşya kazandırabilir, hem de bohem bir havayı evinize ekleyebilirsiniz.

44- İple Saksı Askısı Yapımı

blank

Saksılarınızı balkonunuza ya da evinizin tavanına asmak için resimdeki gibi bir saksı askısı yapmaya ne dersiniz.

55- İple Kitap Ayracı Yapımı

Sadece İp Kullanarak Yapabileceğiniz 9 Pratik Kendin Yap Ev Eşyası

Yine sadece renkli iplerle, çok sevdiğiniz kitaplarınıza harika ayraçlar yapabilirsiniz. Bunun için pon pon yapımını öğrenmeniz yeterli olacaktır.

66- İple Duvar Süsü

blank

Yine başka bir duvar süsü örneği de resimde yer alıyor. İple bu şekilde esprili duvar süsü yapabilirsiniz.

77- Askıları İple Kaplama

blank

Eğer askılarınızın o sıradan görünümünden hoşnut kalmıyorsanız, onları resimdeki gibi iplerle kaplayabilirsiniz. Rengarenk iplerle kaplayacağınız askılar evinize de farklı bir hava katacak.

88- Renkli İplerle Çocuk Çadırı Yapımı

blank

Yine renkli ipler kullanarak evde çocuklarınız için harika oyun alanları yaratabilirsiniz. Bunun için birkaç ağaç parçasına da ihtiyacınız olacak. Resimdeki gibi bir çadır, çocuğunuzun odasında da harika bir hava katacak.

99- Saç Aksesuarı Yapımı

blank

Yine renkli ipleri kullanarak harika saç aksesuarları da yapabilirsiniz. Resimde bunun bir örneği sizi bekliyor olacak. Benzerini kullanın ve mükemmel bir saça sahip olun.

10Sadece İp Kullanarak Yapabileceğiniz 9 Pratik Kendin Yap Ev Eşyası