KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

“Sarp Apak’ın YouTube’da konuk olmadığı birinci programa konuk olmanın gururunu yaşıyorum.”

Sevilen oyuncular Meriç Aral ve Efe Tunçer’in terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla yapmaya başladıkları ve ismini sinema noir’a …

“Sarp Apak’ın YouTube’da konuk olmadığı birinci programa konuk olmanın gururunu yaşıyorum.”

Sevilen oyuncular Meriç Aral ve Efe Tunçer’in terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla yapmaya başladıkları ve ismini sinema noir’a duydukları sevgiden alan podcast serisi “Teras Noir”ın Şiddetli PSM YouTube kanalındaki programına bu hafta Melikşah Altuntaş konuk oldu. Melikşah Altuntaş’ın instagram gönderilerine yazdıklarından, arkadaşlarına yaptığı tatlı göndermeler ile sinemalara bakış açısına kadar pek çok bahsin masaya yatırıldığı programda eğlenceli anlar yaşandı.

Her hafta sürpriz bir ismin konuk olduğuZorlu PSM YouTube kanalının yeni dijital serisi “Teras Noir”da, tanınan kültürden arkadaşlıklara ve en saçma şahsî tecrübelerine kadar akıllarına o an ne gelirse konuşan Meriç Aral ve Efe Tunçer’in bu haftaki konuğu Melikşah Altuntaş oldu.

‘’Sarp Apak en son yedi yaşında çocuğun kanalına çıkmış, kâfi be adam! ‘’

Sarp Apak’ın birçok YouTube programına katıldığına espri bir lisanla gönderme yapan Altuntaş “Sarp Apak’ın YouTube’da konuk olmadığı birinci programa konuk olmanın gururunu yaşıyorum. Sarp Apak’ı hareket eden rastgele bir görüntüde görüyorum. En son yedi yaşında bir çocuğun kanalına çıkmış artık kâfi be adam. Berkcan diye bir çocuğun kanalında gördüm.” diyerek programa eğlenceli bir giriş yaptı.

‘’ Birçok beşerden daha kibar hayvanlar tanıyorum.’’

Efe Tunçer’in “Birbirimize kızınca hangi hayvan isimlerini söylemeliyiz?” sorusuna “Öküz, Ayı, İnek üzere hayvanlar çok sevdiğimiz hayvanlar” diyen Altuntaş, “Birbirimize kızınca taktığımız hayvan adlarındansa kaba bir insanın ismini vermeyi tercih ederim. Zira birçok beşerden daha kibar hayvanlar tanıyorum” cevabını verdi.

“Beni ağlatmak üzere bir program mı düşündünüz?”

Efe Tunçer’in klimasının bozulmasının üstüne birinci canlı yayın tecrübesinin nasıl başladığını dinlerken epey eğlenceli anların ortaya çıktığı yayında, yalnız başına yapılan aktivitelerle ilgili hususlara değinen Meriç Aral ve Efe Tunçer, Melikşah Altuntaş’a “İnsan ne vakit kendi başına yemek yer, içer” sorusunu yöneltince Altuntaş latifeyle duygusallaşarak “Beni ağlatmak üzere bir program mı düşündünüz?” dedi. “Yalnız yemekten çok beni 4-6 kişilik masalarda bir kişinin tek başına laptop’ını açıp, kahvesini alıp çalışması çok rahatsız eder. Kalabalık bir küme gelip küçücük bir masaya sığmaya çalışıyorsa altı kişilik masada laptop’ınızla oturmayın. Bunu yapmayın arkadaşlar. Bu kaba da bir davranış” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ