KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Serena Torosoğlu başarıdan başarıya koşuyor! Genç modacı yılın en iyi moda tasarımcısı…

Dün akşam gerçekleşen Altın Melek Ödülleri’nde genç modacı Serena Torosoğlu, yılın en iyi moda tasarımcısı ödülüne layık görüldü. Yetenekli …

Serena Torosoğlu başarıdan başarıya koşuyor! Genç modacı yılın en iyi moda tasarımcısı…

Dün akşam gerçekleşen Altın Melek Ödülleri’nde genç modacı Serena Torosoğlu, yılın en iyi moda tasarımcısı ödülüne layık görüldü. Yetenekli modacı Torosoğlu, “Bu ilk ödülüm, devamının da geleceğine inanıyorum” dedi.

Önceki akşam Akatlar Kültür Merkezi’nde düzenlenen Altın Melek Ödülleri töreninde ödüller sahiplerini buldu. Defile gösterisiyle başlayan geceye ünlü isimler akın etti. Ünlü Oyuncu Wilma Elles’in Cannes Film Festivali’nde giydiği kıyafetin tasarımında imzası buşunan genç modacı Valens By Serena markasının sahibi Serena Torosoğlu, “Yılın En İyi Modacısı” ödülüne layık görüldü.

Serena Torosoğlu

“WILMA ELLES’İN ÜZERİNDE KENDİ YAPTIĞIM KIYAFETİ GÖRÜNCE ÇOK MUTLU OLDUM”

Torosoğlu, duygularını “Çok heyecanlıyım, çok çalışıyorum, bu geceye dört elbiseyle katıldık. Hepsine de sabahlayarak devam ettim. En sonunda da güzel bir sonuca vardık. Bu ödülü almak için çok çalıştım. Sonuca da vardığımı düşünüyorum. Ödül törenlerine elimden geldiğince seçici davranarak katılmaya çalışıyorum. Bu ortamda da bulunmayı seviyorum. Cannes Film Festivalinde Wilma Elles’in üzerinde kendi yaptığım kıyafeti görünce çok mutlu oldum. Çünkü giymeme ihtimali vardı. Yedi tane farklı tasarımcıdan elbiseler götürülmüştü. Benim elbisemi seçip giyindi. Bu da tabi beni çok gururlandırdı. Önceki çalışmamı annemin çeyizinden yola çıkarak yapmıştım, bir sonrakinde daha farklı şeyler yapmayı düşünüyorum” sözleriyle dile getirdi.

“BU PODYUMDA BEN DE VARIM”

Ayrıca genç modacı sözlerinin devamını şöyle getirdi:

“Bu özel gecede bu güzel ödülü bana layık gören herkese teşekkür ederim. Artık “Bu podyumda ben de varım” diyorum. Ben merdivenleri yavaş yavaş çıkmayı çok seviyorum. Ailemden böyle gördüm, böyle devam etmek istiyorum. Yakın zamanda Wilma Elles Cannes Film Festivalinde elbisemi giyindi. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Bu ilk ödülüm, devamının da geleceğine inanıyorum.”

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ