KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Şeytanın müziği dediler konserlerini engellediler

Şeytanın müziğini çaldığı söylenen Anna von Hausswolff yasaklandı. Fransız yetkililer, bir grup tarafından satanizmle suçlanan İsveçli …

Şeytanın müziği dediler konserlerini engellediler

Şeytanın müziğini çaldığı söylenen Anna von Hausswolff yasaklandı. Fransız yetkililer, bir grup tarafından satanizmle suçlanan İsveçli klavyecinin iki konserini iptal ettiler. 

Batıdaki Nantes kentindeki Notre-Dame de Bon-Port kilisesi ve ardından Paris’in en büyük kiliselerinden biri olan Saint-Eustache, protestocuların kendisini şeytanın büyüsünü yapmakla suçlaması üzerine 35 yaşındaki Anna von Hausswolff’un klavyeli performansını sergilemesini engellediler.

Salı günü Nantes’ta, yerel yetkililer tarafından hoşgörüsüz radikaller olarak tanımlanan yaklaşık 60 gösterici, Notre-Dame de Bon-Port’un girişini engelledi. Aziz Eustache rahibi Yves Trocheris, çarşamba günü aldığı tehdit mesajları nedeniyle konseri iptal etti. Peder Trocheris, “Anna von Hausswolff satanist değil. Müziği kadın hakları, doğa ve acı gibi konulara odaklanıyor. Konseri iptal etmeye karar verdiysem, onun dünyası yüzünden değil, güvenlik içindi” dedi.

“Gotik” art rock tarzında müzik yapan Von Hausswolff, 2020 albümü All Thoughts Fly’ı tanıtmak için kiliselerde ve katedrallerde çalarak Avrupa’yı geziyor. Yaklaşan performanslarından biri Londra’daki Union Chapel’de. Protestocular, onun bağımlılıkla ilgili şarkılarına ve şeytanla seviştiğini söylediği bir söze atıfta bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ