KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Sonbaharın ışıltıyla uyumu! Ünlü modacı sonbahar tüyosu verdi

Her sezonun kendi özgü trendleri önemli değişiklikler getirerek gardıroplarda yerini alıyor. Yaz mevsimi yerini artık sonbahara bırakırken ünlü …

Sonbaharın ışıltıyla uyumu! Ünlü modacı sonbahar tüyosu verdi

Her sezonun kendi özgü trendleri önemli değişiklikler getirerek gardıroplarda yerini alıyor. Yaz mevsimi yerini artık sonbahara bırakırken ünlü bir modacı 2022 yılının sonbahar trendleriyle ilgili tüyolar verdi. İşte 2022 yılının ışıltılı sonbahar tüyoları…

Mevsimler gelip geçerken, moda dünyası dur durak bilmeden yeni tasarımlarıyla vitrinlerde boy göstermeye devam ediyor. Hiçbir sezonu atlamadan yeniliklerle gelerek sezona yakın moda severler gardırop yenileme alarmı da vermeyi ihmal etmiyor. Renkli dokularla geçirdiğimiz yaz mevsiminin ardından mağazalara yeniden göz atma, gardıroplarımızdaki bazı kıyafetleri ayırma zamanı geldi. Daha soft, sonbaharı andıran ve polarize stillere yer açarken, şıklığımızdan ödün vermeyecek ışıltılı ve süslemelerle dolu kıyafetler de sonbaharın meyvesi olabilir. Ünlü modacı Mehmet Sait Dalmış, sonbaharın kendine özgü bir dokuya sahip olduğunu ifade ederek bu mevsimin zarafetin baş tacı olduğunu vurguladı. Ayrıca New York ve Paris’te düzenlenen moda haftalarına dikkat çeken Dalmış, özellikle çekici silüetlerle farklı baskıların bu sonbaharda moda olduğunu bildirdi.

SONBAHAR RAHATLIĞI TEMSİL EDECEK

Kim Kardashian’ın giymiş olduğu tulumunun sonbahara damga vuracağını ifade eden Dalmış bu yılın rahatlığın ön planda yer aldığı bir sezon olacağını söyledi. Ayrıca 2022 sonbaharında kristal ve süsmelerin çok güçlü bir etkiye sahip olacağını bildiren modası Sait Dalmış yeni dönemde göz alıcı tasarımlarla karşılaşacaklarını belirterek, “Renkler çok daha canlı olacak, etekler de daha mini boyutlarda tasarlanacak. Bu sonbahar daha feminen bir rüzgar esecek.  Özellikle 2022 sonbaharında tercih edilen kumaşlar da çeşitlendi. Deriden tutun da akışkan kumaşlara varıncaya kadar pek çok farklı doku yeni sezonda karşımıza çıkacak. Transparan kıyafet tercihleri de bu sonbaharda önde. Tasarımcıların şaşırtıcı koleksiyonlarla moda dünyasının karşısına çıkıyor olması çok daha heyecan verici tasarımların oluşmasını mümkün kılıyor.

Bu sonbahar deri elbiselerin yanı sıra gotik tasarımların da göz tasarımlar arasında yer aldıkları biliniyor. Özellikle vücudu ipince bir deri gibi saracak olan elbiselerin son zamanlarda daha ön planda yer aldıklarını ifade edebiliyoruz. Bu da sıra dışı koleksiyonlarla karşılaşacağımız anlamına geliyor. 2022 sonbahar trendleri gündeme geldiği zaman daha çok asimetrik kesimler karşımıza çıkıyor. Esasında bu sonbaharda hemen herkesin hoşuna gidecek ve hemen her beden tipine uygun olabilecek deri elbiselerin yükselişte olduğunu rahatlıkla ifade edebiliyoruz. Sonbaharın moda açısından hareketli geçecek. Yeni trendlerde rahatlık ve göz alıcılık ön planda olacak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ