KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Şarkıcı Hadise’nin sahne kostümleri! 2022 yılının en beğenilenleri arasında…

Dinçerler ile evli kaldığı süre zarfında ünlü iş insanının şarkıcıya, sahne kostümleri konusunda baskı yaptığı haberleri ortalığı kasıp …

Şarkıcı Hadise’nin sahne kostümleri! 2022 yılının en beğenilenleri arasında…

Dinçerler ile evli kaldığı süre zarfında ünlü iş insanının şarkıcıya, sahne kostümleri konusunda baskı yaptığı haberleri ortalığı kasıp kavurmuştu. Bunun üzerine birçok kişi tarafından Hadise’nin konser kıyafetleri araştırıldı. Biz de son yıllara damgasını vuracak sahne kostümlerinden bazılarını sizler için ele aldık. İşte Hadise’nin sahne kostümleri…

Geçtiğimiz Nisan ayında iş insanı Mehmet Dinçerler ile dünyaevine giren Hadise, 5 aylık olaylı evliliğini tek celsede bitirmişti. Haklarında çıkan birçok iddiaların üstesinden gelen Hadise, boşanmasının ardından işleri açılırken bu yıl konserlerden en çok kazanan şarkıcılar arasında ikinci sırayı aldı.

Hadise, Dinçerler ile evli kaldığı süre boyunca çok fazla sahne almamıştı. İş insanının ünlü şarkıcıya kostümleri nedeniyle baskı yaptığı haberleri magazin gündemini sallamışken yeni tasarım kıyafetler için stilistleri de harekete geçirmişti. Bu durum da modaseverleri Hadise’nin sahne kostümlerini araştırmaya yöneltti.

HADİSE’NİN SAHNE KOSTÜMLERİ…

Çoğu zaman mütevazı tercihler yapan Hadise; bazen spor-casual bazen de klasik-vision stilleriyle hayranlarının karşısına çıktı. Ünlü şarkıcı bazı sahnelerinde de 17. yüzyılı günümüze uyarlayan bir imaj yakaladı.

Hadisenin Kıbrıs konseri

Ayrıca şarkıcının bazı kostümlerinde Marilyn Monroe tarzına özgün bir dokunuş bırakması, modayı yakından takip eden hayranlarının yanı sıra bizim de radarımıza takıldı.

Hadise İzmir konseri

Hadise Antalya konseri

Hadise İstanbul konseri

Ünlü şarkıcının, pantolon ve elbise olarak giydiği kamuflaj kıyafetler 2022 yılının en beğenilen sahne kostümleri arasında yer aldı.

Hadise sahne kostümleri

Hadise İstanbul konseri

Hadise Antalya konseri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ