KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

TikTok yıldızları opera için bir ortaya geliyor

Tiger King’e dayanan opera için TikTok yıldızlarını bir ortaya getiriyor. TikTopera projesi, genç izleyicilere ulaşma teşebbüsünün bir modülü …

TikTok yıldızları opera için bir ortaya geliyor

Tiger King’e dayanan opera için TikTok yıldızlarını bir ortaya getiriyor. TikTopera projesi, genç izleyicilere ulaşma teşebbüsünün bir modülü olarak hit Netflix dizisini merkezine alıyor.

Netflix dizisi, TikTok ve opera… Hepsi yeni bir proje için bir ortaya geliyor.

Netflix’in hit belgesel dizisi Tiger King’e dayanan, İngiliz Ulusal Operası ve Netflix ortasındaki bir işbirliği ile birinci “TikTopera” ortaya çıkıyor. İmal büsbütün toplumsal medya uygulamasına özel ve baş rollerde Sophia Aurora, Hellovicco ve Hannah Lother’in yanı sıra X-Factor finalistleri Max ve Harvey ve Britanya’nın Got Talent komedyeni Phil Green üzere TikTok harika yıldızlarını içeriyor.

English National Opera’nın (ENO) CEO’su Stuart Murphy, “Opera, rakip dünyalar, tutkulu aşk, şehvet ve vahim ihanet üzere epik temalarla en âlâ formda ilgilenen bir sanat biçimidir” dedi. Ve operayı herkese ulaştırmaya çalışmanın temel pahaları olduğundan bahsetti: “Cuma günü, uygun meraklılar için Kolezyum sahnesinde beş saatlik Wagner var. Operayı herkes için mümkün olduğunca erişilebilir kılmak için bunu uç noktada yapmak gerçek geldi.”

ENO’ya katıldığından beri, gençleri kapılardan içeri sokmaya çalışmak için 21 yaş altı için fiyatsız biletlerde indirim üzere bir dizi teşebbüsü başlattı.

ENO’nun son atağı ise, TikTok’a yönelmek oldu. Latifeler, dans ritüelleri ve memlerle dolu platform, en çok 25 yaş altı ortasında tanınan ve nispeten bilinmeyen müzikleri yahut sanatkarları viral sansasyonlara dönüştürebiliyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ