KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Travis Scott’a Coachella yasağı

ABD’de Astroworld festivali kapsamında düzenlenen Travis Scott konseri sırasında çıkan izdihamda 10 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından ünlü …

Travis Scott’a Coachella yasağı

ABD’de Astroworld festivali kapsamında düzenlenen Travis Scott konseri sırasında çıkan izdihamda 10 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından ünlü rapçi Coachella line-up’ından çıkarıldı.

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott’ın ABD’nin Houston kentinde düzenlediği Astroworld isimli müzik festivali sırasında izdiham yaşanmış, 10 kişi hayatını kaybederken, onlarca kişi de yaralanmıştı.

ABD’de kamuoyunu uzun süre meşgul eden trajik olayın ardından birçok marka Travis Scott’la iş birliklerini sonlandırırken, ünlü rapçiye bir darbe de Coachella festivalinden geldi.

60 BİN KİŞİ DİLEKÇE İMZALADI

New York merkezli Variety dergisi, Scott’un 2022’de yapılacak olan Coachella Müzik ve Sanat Festivali’nin kadrosundan çıkarıldığını duyurdu. Coachella tarafından yapılan açıklama, Scott ile ilgili Change.org dilekçesine on binlerce imza toplanmasının ardından geldi.

60 bin kişi tarafından imzalanan dilekçede, Coachella organizatörleri Goldenvoice ve Paul Tollett’i Houston’daki konserinden sonra rapçiyi müzik festivallerinden çıkarmaya çağırdı.

ABD’de Astroworld festivalinde yaşanan facia sonrası, ünlü rapçi Travis Scott ve organizatörler hakkında 750 milyon dolarlık dava açılmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ