KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

2022 yılının en zarif ferace modelleri neler? Tesettür giyimde ferace nasıl giyilir?

Dört mevsim giyebileceğiniz feraceler tesettürlü kadınların kurtarıcısı haline geldi. Genel itibari ile bol kesim ve sade renklerde tercih edilen …

2022 yılının en zarif ferace modelleri neler? Tesettür giyimde ferace nasıl giyilir?

Dört mevsim giyebileceğiniz feraceler tesettürlü kadınların kurtarıcısı haline geldi. Genel itibari ile bol kesim ve sade renklerde tercih edilen ferace modelleri üzerinize geçirip rahatlıkla dışarıya çıkabilirsiniz. Peki 2022 En zarif ferace modelleri neler? Tesettür giyimde ferace nasıl giyilir?

Ferace, tesettür giyim modasının vazgeçilmez parçalarındandır. Ferace modelleri, kumaşları ve kusursuz dikimleriyle yok satanlar arasındadır. Tarihi eskilere dayanan ferace hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilmektedir. Osmanlı döneminde yaygın kullanılmakta olan feraceye kadın giyiminde zenane adı verilmekte olup, erkek giyiminde merdane denilmekteydi. Rahat olmalarının dışında model türünün de çok olması kadınların tercih yapmalarına imkan tanımaktadır. Birçok modelin bulunması ile beraber özellikle tesettürlü kadınların kendi tercihine göre ferace modelleri bulabilmektedir. Sezonun en fazla tercih edilen ferace modelleri arasında; balon kol ferace modelleri yer almaktadır. Çok hoş görünen bu ferace modelleri, tesettürlü hanımların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

2022ye damgasını vuracak ferace modelleri

PEKİ EN ZARİF YENİ SEZON FERACE MODELLERİ HANGİSİ?

Tesettür giyim bünyesinde her parçanın geniş bir beden aralığı yer alıyor. Genellikle bol olarak üretilen ferace modelleri arasında büyük beden için de geniş seçenekler bulunuyor. 

Feracelerin özellikleri

Feraceler iç göstermeyen kumaş ile siyah dışında diğer renklerde de üretiliyor. Dilerseniz desenli ferace modelleri bulmak da oldukça kolay.

Ferace modelleri

Büyük beden kıyafetleri kimi zaman diğer ürünlere göre daha pahalı oluyor ancak büyük beden ferace modelleri oldukça uygun fiyatlı olarak dolaplarınızda yerini alabilir. 

Modeller arasında desenli modeller de bulunabilir

Armine Ferace 21KD5003 Siyah

Armine Ferace 21KD5003 Siyah / 399,90₺

Armine Pliseli Ferace 21K8501 Siyah

Armine Pliseli Ferace 21K8501 Siyah / 479,90₺

Armine Ferace 20Ka5002 Mor

Armine Ferace 20Ka5002 Mor / 449,95₺

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ