KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

2022 yılının rengi Very Peri! 2022’ye ilham veren renk Very Peri…

Her yıl olduğu gibi küresel renk otoritesi Pantone, bu yılın da rengini belirledi. Pantone bu yıl için sıfırdan renk üreterek Very Peri’yi tüm …

2022 yılının rengi Very Peri! 2022’ye ilham veren renk Very Peri…

Her yıl olduğu gibi küresel renk otoritesi Pantone, bu yılın da rengini belirledi. Pantone bu yıl için sıfırdan renk üreterek Very Peri’yi tüm dünyaya tanıttı. Moda dünyasında büyük ilgi gören Very Peri 2022’de uygulanacak kombinlerin havasını değiştirmek için yola çıktı.

Her yılın rengini belirleyen Pantone bu yıl farklı konseptle herkesi şaşırttı. Pantone tarafından, sakinliğe ilham veren Very Peri rengi arşivden değil sıfırdan üretilerek seçildi. Bu yıl için mavilerin niteliklerini kapsayan, aynı zamanda mor ve kırmızı tonlarını da barındıran Very Peri, neşeli bir havanın yanı sıra dinamik duruş sergiliyor. Kavramları ve standartlarını değiştiren Very Peri, moda dünyasında yeni bir vizyona adım attırıyor. İnsanların bu renkle aradıklarını bulmalarını uman Pantone Renk Enstitüsü Başkan Yardımcısı Laurie Pressman, tarihte ilk kez ortaya konan rengin  küresel yeniliği ve dönüşümü yansıttığını belirtiyor.

MAVİ, MOR VE KIRMIZI BULUŞMASI!

2022 yılının rengi very peri

Artık dünyaca ünlü markaların da vitrinlerinde gördüğümüz Very Peri koleksiyonları, 2022’nin sokaklarını canlandıracak. Mavinin baharı yansıtan tonlarına mor ve kırmızıdan eklenen esintiler, stilistlerin hayal dünyasında da yeni olgulara yer verebilir. Renk skalasına da müdahale edecek olan Very Peri yalnızca sokak stillerinde değil, çalışma ortamlarında da tercih edilebilecek bir potansiyele sahip.

very peri sıfırdan üretildi

Pantone bu yıl için 7 renk belirlese de sıfırdan ürettiği göz bebeği Very Peri’yle, şıklığına düşkün kadınlar ilkbahar kombinlerini oluşturmak için vitrinlere göz atmaya başladı bile. Dikkat çekici bir izlenim oluşturan Very Peri, mavinin ve mor tonlarının birleşimiyle mütevazı bir imaj da sergilemeyi ihmal etmiyor. 

mavinin mor ve kırmızı birleşimi

STANDARTLAR DEĞİŞİYOR!

Very Peri kombin

Bu yılın yeni üretimi olan Very Peri kıyafetlerde sıcak bir dokunuş bırakıyor. Very Peri’yle hem sokak stillerinde hem de arkadaş buluşmalarında fark oluşturabileceğiniz bir görünüm sağlayabilirsiniz. Neşesini dokusundan gizlemeyen bu renk mavi, kırmızı ve mor tonlarıyla özgüven de aşılıyor. İlkbaharın yüzünüze dokunup geçen o hafif rüzgarında, Very Peri ile ton sür ton kombinler oluşturabilirsiniz. Mavinin hakim olduğu crop bir ceketi beyaz tişörtle giydirip morun baskın olduğu Very Peri tonlarında bir pantolon çekebilirsiniz. Uygun aksesuarlarla da bulunduğunuz ortamda mütevazı ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ