KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Mücevherleri aratmayan çanta koleksiyonu!

Dünyaca ünlü moda devi Bulgari’nin mücevherleri aratmayan doğanın mucizelerinden ilham alınan yeni çanta koleksiyonu tanıtımı çıktı. Ünlü moda …

Mücevherleri aratmayan çanta koleksiyonu!

Dünyaca ünlü moda devi Bulgari’nin mücevherleri aratmayan doğanın mucizelerinden ilham alınan yeni çanta koleksiyonu tanıtımı çıktı. Ünlü moda tasarımcısı Mary Katrantzou’nun imzasını taşıyan bu tasarımlar moda dünyasına yeni bir bakış açısı sunuyor. İşte Bulgari’nin yeni çanta koleksiyonu…

Romalı mücevher markası Bulgari, sürekli gelişen Serpenti (yılanlar) sembolü altında Yunan moda tasarımcısı Mary Katrantzou ile iş birliği için bir araya geldi. Mini adının verildiği kapsül koleksiyon, sınırlı sayıda dört Serpenti çantadan oluşuyor. Koleksiyonda yer alan çantalar Bulgari’nin ikonik sembollerini ve mücevher motiflerini, özgünlük ve cesaretin doğduğu yemyeşil bahçeler, rengarenk çiçeklerle sunarak o etkileyici kapılarını açıyor. Ünlü çantanın ikonik sapları, yılanbaşı motifi ile yeniden tasarlanarak bu karşı konulamaz modeli ortaya çıkardı.

Öte yandan çantanın beyaz kanvas gövdesi ile özgün bir tasarım sunuldu. Coşkulu bir o kadar da şiirsel olan bu kreasyon modada adeta çığır açıyor.

Koleksiyonun, Eylül ayından itibaren dünya çapındaki seçkin Bulgari mağazalarında görücüye çıkması bekleniyor. İşte koleksiyonda yer alan dört çanta…

MÜCEVHERLERİ ARATMAYAN ÇANTA KOLEKSİYONU

  • Hayat Ağacı;

Bulgari hayat ağacı modeli

Bu tasarımla Bulgari kendi rakipsiz estetiğini ve çarpıcı metaforunu ifade ediyor. Sembolik ağaç figürleriyle kişisel gelişim ve benzersiz güzelliği ele alarak moda severlere, gerçeğin üstünde bir kompozisyon sunuyor. Bulgari koleksiyonun bu Hayat Ağacı modelinde değerli meyveleri temsil ediyor. Ayrıca ağacın göz kamaştırıcı gövdesiyle, elmaslarla bezenmiş bir mücevher kreasyonunu andırıyor.

  • Tropik Cennet Bahçesi;

Bulgari Tropik Cennet Bahçesi modeli

Adeta bereketli ve yemyeşil bir bahçeyi andıran bu tasarım çiçek motifli mücevher görünümüyle ışıltılı çiçekler açıyor gibi. Rengarenk kuşların yer aldığı bu çantada arka plan olarak gökyüzü maviliği kullanıldı. Bu tasarımın en dikkat çekici tarafı, 105 saatlik çalışmayla, özenle elde dikilmiş 1800’den fazla dekoratif öğeye sahip olması. Bulgari bu tasarımda bir zanaat şaheseri sunuyor.

  • Zengin Cennet Bahçesi;

Bulgari Zengin Cennet Bahçesi modeli

Zengin Cennet Bahçesi modeli, 2005 yılına dayanan ve Bulgari Heritage Koleksiyonu’nun bir parçası olan efsanevi kolyeden ilham alındı. Bu tasarımda, değerli taşları andıran doğanın en canlı renklerine yer verildi. Karmaşık gibi görünen bu tasarım, 420’den fazla kristal taş ve yaklaşık 3300 cam parça ile yapıldı. Bu görkemli dekor; altın elementlerin işlenmiş sitrinler, akuamarinler, pembe kuvarslar ve ametistler gibi renkli taşların bir araya gelmesiyle adeta göz kamaştırıyor.

  • Gece yarısı Cennet Bahçesi;

Bulgari Gece yarısı Cennet Bahçesi modeli

Siyah arka plan ve coşkulu işlemelerin kullanıldığı ‘Gece yarısı Cennet Bahçesi’nde harikalar bahçesinin gece versiyonu öne çıkıyor. Aynı zamanda güzelliğin ve zarafetin zamansız çizgisinin sunulduğu bu modelde, tavus kuşu figürü ile rengarenk çiçek sahne alıyor. Bulgari’nin ‘Dream’ kreasyonlarını çağrıştıran bu tasarım, 60 saatlik usta el işçiliğiyle tamamlandı. Yaklaşık 1.500 cam boncuk ve tüp, kristal taşlar ve payetler içeriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ