KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Bu yazın 6 favori rengi belli oldu! 2022 Yaz sezonu moda olan renkler hangisi?

Sıcak yaz günlerinde ışıl ışıl olmak ve canlı renklerle güne başlamak isterseniz gardırobunuzda bu renklere yer vermeniz gerekiyor. Gelin hep …

Bu yazın 6 favori rengi belli oldu! 2022 Yaz sezonu moda olan renkler hangisi?

Sıcak yaz günlerinde ışıl ışıl olmak ve canlı renklerle güne başlamak isterseniz gardırobunuzda bu renklere yer vermeniz gerekiyor. Gelin hep birlikte yazın 6 favori rengine göz atalım.

Yeni ve özgürlükçü renklerle sevilen tonları bir arada bulabileceğimiz 2022 yaz paletinde doğaya dönük bir tavırla nötr yaklaşım ortaya konulmuş. Geçtiğimiz yıllara göre renklere parlaklık katılarak göz alıcı bir canlılık kazandırılmış. Bu yıl Pantone, 2021 yılına benzer olarak sadeliği temsil eden pastel tonlarından vazgeçmedi. Bu durum da moda tasarımcıların işine geldi. Bubblegum (sakız rengi), Popcorn (patlamış mısır), Super Sonic (süper sonik), Cascade (çağlayan), Corall Rose (mercan gülü) renkleriyle bu yaz oluşturalbilecek tüm kombinler sokak stillerinde çok konuşulacak. Hem sportif hem de şık etek ve elbiselerde gözler önüne serilen bu renkler kadınların vazgeçilmezi olacak. İşte 2022 yaz sezonunda öne çıkan 5 renk…

2022 YAZINA DAMGASINI VURACAK 5 RENK

  • Sakız Rengi (Bubblegum);

Sakız Rengi

Bu sıcak ayları 2022’nin en etkili renklerinden biriyle geçirebiliriz. Pozitif duyguları içinde barındıran renk skalasında çarpıcı olmasıyla bilinen bubblegum rengine her kesime hitap eden parçalarda da rastlayabiliriz.

Bubblegum

Mağaza vitrinlerinden inmeyen bubblegum, geçtiğimiz yıllara göre ışıltı bir tonla sokaklara hükmediyor.

  • Patlamış Mısır (Popcorn);

Patlamış Mısır

Sade ve neşeli havasıyla karşımıza çıkan patlamış mısır rengi, normal sarıya göre daha soft bir görünüme sahip.

Popcorn

Buna rağmen kendini, parlak görmeye alıştığımız parlak sarıların geleneksel sıcaklığını vermekten de alıkoyamıyor. 

  • Süper Sonik (Super Sonic);

Süper Sonik

Mavi tonlarını barındıran süper sonik, çarpıcı izlenimiyle renk skalasının en enerjik renklerinden biri olmaya aday.

Super Sonic

Özellikle doğa renkleri arasında sık sık gördüğümüz süper sonik tonları, geçmişten günümüze çok tanıdık geliyor.

  • Çağlayan (Cascade);

Çağlayan

Bu renk moda severlere yoğun zümrüt ve badem yeşilini muazzam bir ışıltıyla sunuyor. Berrak suyun verdiği o rahatlatıcı esintisiyle soft bir yaklaşım öne sürüyor. Öte yandan dünyaca ünlü markaların koleksiyonları arasında zirveye ismini yazdırıyor.

  • Mercan Gülü (Corall Rose);

Mercan Gülü

Her yaz sezonunda olduğu gibi çiçeksi tonlardan ilham alınarak ortaya konulmuş renkler arasında bu kez mercan gülü de var. Mercan gülü, özel buluşmalarda da sportif aktivitelerde de tercih edilebilir yumuşak ve kolay ulaşılabilir bir hava bırakıyor.

Siz de bu sıcak günlerde tatil mekanlarında, özel buluşmalarda, arkadaş ortamlarında veya da bireysel sosyal aktivitelerinizde kıyafetlerinizde 2022 yılının en güzel tonlarını tercih edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ