KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Modada yeni akım! Denizanası trendi

Stillere yön veren detaylar ve fikirler her yıl farklı moda tasarımlarıyla yeni akımlarda yelken açıyor. Geniş yelpazeye sahip olan moda artık …

Modada yeni akım! Denizanası trendi

Stillere yön veren detaylar ve fikirler her yıl farklı moda tasarımlarıyla yeni akımlarda yelken açıyor. Geniş yelpazeye sahip olan moda artık bakış açılarını değiştirmek için doğada bulunan her canlıdan ilham alıyor.

Doğadaki her canlıdan ilham alan moda dünyası bu kez de yelpazesini kubbeli vücut yapısına sahip olan denizanalarına açtı. Modaya getirdiği yeni akımla şu sıralar stil vizyonerlerinin gündeminde yer alamaya başladı. Bol kesim sweatshirt’ler, kazaklar, kabanların ya da pantolonların bir araya geldiği bu akım, sokak modası tarzıyla diyalog kuruyor.

Jellyfishing trendiyle tanışın

OVERSİZE KESİMLER BU TRENDİN OLMAZSA OLMAZI

Modada denizanası akımına ayak uydurmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli şey kıyafet tercihleri arasındaki dengeyi tutturabilmek.

Oversize kesimler bu trendin olmazsa olmazı

Oversize kesimler bu trendin olmazsa olmazıyken, boyu kısa gösterecek ve salaş olarak nitelendirilen kıyafetlerin tercih edilmemesine özen gösterilmelidir.

Modada denizanası akımı

Dünyaca ünlü Ariana Grande, Hailey Bieber ve Hailee Steinfeld gibi bazı yıldız isimler, bu akımın dengesinde yaptıkları doğru tercihler için  örnek verilebilir.

Şarkıcı Ariana Grande

Mdel Hailey Bieber

Oyuncu Hailee Steinfeld

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ