KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçları

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçları

Hoşlandığınız erkeğin öncelikle hangi burçtan olduğunu öğrenmelisiniz. Zodyak 12 ayrı özelliğe sahiptir. Biz kadınların burçlara ve astrolojiye daha çok eğilimli olduğumuzu biliyoruz. Neyse ki burçlara göre nasıl şerbet verilir biliyoruz. Bilinmeyenleri de konuya ekliyorum. Evet kızlar şimdi doğru zamandır. Dikkat çekme ve daha sonra etkileme zamanı! İşte Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçları…

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçları

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçları…

Koç Erkeği

Nisan ayında doğmuş yakışıklımız sabırsız, aceleci, çekici ve iddialı. Duygusal değil mantık adamıdır. Bir asi olmanız onun için ilginç olacak. Ayrıca abartmadan naz da yapabilirsiniz. Sırrını koru, güçlü ve doğal ol.

Boğa Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıGüzellik, bakımlılık ve materyal bu adamı etkiler. Sevgi ve tatlı kelimeleri sever. Ona iltifat edin, iyi yemekler yapın. Eleştirmeyin. Kendinizi her ortamda görünür kılın.

İkiz Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıKendisi gibi entelektüel, akıllı ve mantıklı kadınları sever. Baskı ve hakimiyeti tolere edemez. Hem dost hem de sevgili olduğu biliniyor. Kıskançlık ve sürekli sorular onu kaçırır.

Yengeç Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıBu evcimen erkeğin annesinin ve ailesinin de kalbini kazanmalısın. Titiz, sadık ve sevecen olun. Sevgini göster, tahrik et. Sadık yengeçleri kıskanma. Dürüst olun, çünkü güvene çok önem verir.

Aslan Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıElbette abartmadan onu şımartın. O cömerttir ve kolayca ikna eder. Onlar iyi rol yaparlar. Dikkatli olun ve niyetini tam anlayın. Ona aşkını gösteriyorsun ama tamamen bağlı olduğunu göstermiyorsun. Gösterişli olmaya devam etmen önemli.

Başak Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıİnsanlarla da, aşkla da pek arası yoktur. Hemen hoşlanmadığını belli eder. Bu adamı sadece maddi şeyler ile etkileyebilirsiniz. Örneğin güzel bir hediye .. Masraf çıkartmanızı sevmez. Temiz, şık ve daima sabırlı ol.

Terazi Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıBiliyorsanız hemen söyleyelim, kurnaz bir adamla uğraşmaya çalışıyorsunuz. O kurnazdır ve centilmendir. Sizi kolayca tavlayabilir. Övülmekten hoşlandığını bilmelisiniz. Davranışınız onun açısından en az güzelliğiniz kadar önemlidir. Ona sevgi ve sadakat verin. Az ve öz konuşan şık kadınlardan hoşlanırlar.

Akrep Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıSonsuz enerjiyi takip etmelisin. Sadık, şehvetli ve iyi giyimli kadınlar dikkatini çekiyor. Kıskançtır, bu yüzden kıskandırmaktan kaçının. Anlayacak ve eğlenecek bir kadınla birlikte olacaktır.

Yay Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıEsprili ve hoşgörülü. Maceracı ve özgür ruhludur. Çok fazla inanmayın, çünkü ortadan kaybolabilir. Bir hesap sormayın, soru sormayın, evlilikten bahsetmeyin. Önce bir arkadaş ol ve ortak yönünü paylaş. Hareketli ve çekici olun. Neşeli ve sosyal ol.

Oğlak Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıİnatçı bir adamdır. Konuşur ve iyi bir dinleyici olmanızı ister. Maddi konularda konuşmaktan ve hesap yapmaktan hoşlanır. Tutumlu olun. Evlilikten korkuyor. Sevgi dolu, kibar ve nazik davranın. Bu şekilde dikkatini çekebilirsiniz.

Kova Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıZihni iyi kullanır ve sözleriyle bile sizi etkileyebilir. Özgürlüğüne düşkün kovaları sıkmayın. Hesap sorulmasından ve sorgudan hiç haz etmez. Duygularını gizle. Aynı zamanda anlaşılabilir ol ama merakta ettir. Yalan söylemekten sakının. Kendilerini beğenen kovaların bağlanması zordur.

Balık Erkeği

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçlarıBu hayalperest bir aşk adamı. Aşk dolu bir aşk hayatınız olabilir. Hassastır ama dozunu da kaçırabilir. Ona sabırlı ol, sevgini sonsuza dek göster. Aşk sözlerini duymak ister. İlgisizlik onu bir anda kaçırabilir.

Burçlarına göre erkekleri etkileme ipuçları

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ