KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Dünya markalarından 2022 ilkbahar yaz koleksiyonu!

Güzel havalar yaklaşmışken dünyaca ünlü markalar da ilkbahar yaz koleksiyonlarından parçaları tanıtmaya başladı. Farklı desenli tasarımlar uzun …

Dünya markalarından 2022 ilkbahar yaz koleksiyonu!

Güzel havalar yaklaşmışken dünyaca ünlü markalar da ilkbahar yaz koleksiyonlarından parçaları tanıtmaya başladı. Farklı desenli tasarımlar uzun bir kıştan sonra moda severlere iyi gelecek. İşte dünyaca ünlü markaların 2022 ilkbahar yaz koleksiyonlarından parçalar!

Her sezon farklı tasarımlarla gözler önüne serilen kıyafetler, kombinleri canlandırmak için hazırlıklarını tamamladı. Dünyaca ünlü markaların yeni sezon modelleri vitrinlerde ve raflarda yerini aldı. Stilistlerin hayal dünyasından çıkan bu tasarımlar, renkler ve desenler görsel sunuma da ilham kaynağı oluyor. 2022 yılının ilkbahar yaz koleksiyonu, mağazaların reyonlarına ihtişam katan modelleriyle son dönemlerin ‘en’ listesi baştan yazılıyor. 7’den 70’e hitap eden ve geçmişin sahnelerini günümüze taşıyan tasarımlar vitrinlere çıkmadan önce podyumlarda beğeni topladı.

Pantone’nin 2022 yılı için ürettiği Very Peri renginin yanı sıra bu yıl için seçilen diğer 6 rengi de görebileceğimiz bir ilkbahar ve yaz mevsimine geldik. İşte dünyaca ünlü markaların 2022 ilkbahar yaz koleksiyonlarından parçalar…

ZEMİN SÜPÜREN UZUN ETEKLER

Zemin süpüren uzun etekler

Bu sezon en çok da tesettürlü kadınları sevindirecek gibi. Son dönemlerde sıkça karşımıza çıkan uzun etekler dünyaca ünlü markaların da koleksiyonları arasında yerini kaptı. Lüks mağazaların vitrinlerinde sergilenen bu upuzun etekler bu yılın trend listesinde zirvede. Çeşitli alternatifleriyle kombinlerimizi canlandıracak uzun eteklerle keyifli baharlar…

KORSE SEZONU AÇILIYOR

Korse sezonu açıldı

Pandemi kapsamında şekillenen yaşam standartlarında moda anlayışı biraz değişmişken bol kıyafetlerin rahatlığına epey alıştık. Hem iş ortamın da hem de sosyal hayatta tercih edilen bol kıyafetler hem şıklığıyla hem de sağladığı konforuyla vazgeçilmez kombinler arasına girdi. Ancak her geçen gün değişmekte olan moda sayesinde insanlar artık alışkanlıklarından çabuk vazgeçebiliyor. Omuzlarımızda geçmişin modernize yansımalarını bulduğumuz da yabancılık çekmiyoruz. Artık yaşam standartları normale dönmeye başlamışken kıyafet tasarımları arasında özellikle şıklığı ön planda tutan parçalara rastlamak çok mümkün. Bunlar arasında olan korseler, kıyafet üzerine giyilmek için artık vitrinlerde boy gösteriyor.

RÖNESANS ESİNTİSİ

Rönesans esintisi

2020’den bu yana yaşanan pandemi modada zamana dair bir yolculuk yaptırdı. Moda dünyasının ana hatlarını oluşturan dünyaca ünlü giyim markaların ortaya çıkardığı tasarımlarda, bir kraliyet ailesinden esintiler hissedebiliriz. Viktoryen bluzlar, kocaman fırfırlar, balon kol ve omuzlar, bu dönemin etkisindeki elbise ile etekler hakim. Yeni sezon olmasına aldanmayın; kemerleri bağlayın, eskilere yolculuk yapıyoruz.

PARLAK GECELER

Parlak geceler

Artık gece ve gündüz kıyafetlerin ayrımı yok. Gündüzde gecenin ışıltılarını bulabileceğimiz çarpıcı tasarımlar var. Bu tasarımlar, sadece pul payetle ya da kristallerle değil saten, rugan ya da pırıltılı kumaşlarla da göz alıyor.

İLKBAHARIN MASUM MUTLULUĞU

İlkbaharın masum mutluluğu

Dünyaca ünlü markaların 2022 ilkbahar yaz koleksiyonları arasında, yetişkinlerin içindeki çocuğu çıkarma fırsatı sunan tasarımlar da var. Kullanılan renkler ilkbaharı masum bir mutlulukla yaşatmaya yetiyor. Retro baskılı renkli sweatshirt’Ler, cıvıl cıvıl ekose çizgiler, en neşeli takımlara detaylanan oyuncak figürleri yeni sezonda aramızda olacak.

XL YAKALAR

XL yakalar

Farklı bir görünüm sunan büyük yakalar yeni bir trendin kapılarını aralıyor. Süslü, kabarık, XL yakalar, dünyaca ünlü markaların yanı sıra yerli modacıların da koleksiyonlarında kullanmaya başladığı ikonik detaylar arasında yer alıyor. Bu yakaların en göz alıcı özelliği de denizci gömlekleriyle rönesans döneminden hikayeler aktarması.

KENTTEN KIRSALA DÖNÜŞ

Kentten kırsala dönüş

Yaşanılan pandeminin etkisiyle yalnızca yaşam tercihleri değil omuzlarımıza kuşandığımız kıyafetler de kentten kırsala dönüş yapıyor. Bembeyaz doğal kumaşlı uçuşan elbiseler, nakış işlemeleri, makrome ve drapeler sıcak günlerde kucak açacağımız trendler arasında yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ