KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Çalışan kadınların olmazsa olmaz kült parçaları! Kült parçalar nasıl kullanılır?

Stilistlerin yeni dokunuşlarıyla güç kazanan tasarımlar kurumsal hayatı da es geçmiyor. Modayı takip eden çalışan kadınlar, mesai saatleri …

Çalışan kadınların olmazsa olmaz kült parçaları! Kült parçalar nasıl kullanılır?

Stilistlerin yeni dokunuşlarıyla güç kazanan tasarımlar kurumsal hayatı da es geçmiyor. Modayı takip eden çalışan kadınlar, mesai saatleri içerisinde şıklığı ve konforu ön planda tutarak giymeyi tercih ediyor. İşte özel ve kurumsal şirketlerin ofis ortamında çalışan kadınlar için formal algıların korunduğu mütevazı stillerin kült parçalar…

Klasik algıyı kaybetmeden ikonik bir hava kazandıran kıyafetler, çalışan kadınlarda şıklığı ön planda tutuyor. Bunun yanı sıra modanın çeşitli alternatifleriyle konforu da sağlayan kült parçalar çalışan kadınların mesai saatlerinde öz güvenli olmalarına da katkıda bulunuyor. Özel buluşmalarda veya arkadaş ortamında da giyilebilecek kült parçaların birleşimiyle mesai arkadaşlarınızı şıklığınızla sollayabilirsiniz. Konforu yakasından düşürmeyen moda düşkünü kadınlar, gardıroplarındaki kült parçalarla yeni sezonun ofis trend listesine adını yazdırabilir.

A KESİM ELBİSELER

Gömlek elbiseler

Ofis stilinin kilit parçalarından olan A kesim elbiseler minimalist olmalarının yanı sıra görenlerde maksimalist bir duruş da öne sürüyor. Belden aşağı doğru hafifçe genişleyerek ayak bileklerine ulaşan tasarımlar kalın kemerler, balon kollar, vatkalı omuzlarla zaman zaman canlılık kazanıyor. Her ortamda olduğu gibi çalışma hayatında da siyahın asilliğinden bahsetmeyi es geçemezken, moruyla, mavisiyle ve pek çok renkle sadeliğini konuşturan elbiseler tercih edebilirsiniz.

BLAZER CEKETLER

blazer ceketler

Sokak stillerinde sık sık karşımıza çıkan blazer ceketler ofislerinde vazgeçilmez parçaları arasında olmaya devam ediyor. Özellikle çalışan kadınların gardıroplarında yaptığı yatırımların başında bulunan blazer ceketlerin, son zamanlarda vitrinlere çıkan tasarımlarıyla göz kamaştırdığı inkar edilemez. Sergilediği maskülen yapısıyla güçlü bir kadın profili çizen ceketler, siyah ve beyaz gibi her kombini ayakta tutabilecek kült parçalar arasında ofis stillerinin en’leri arasında yer alıyor.

BEYAZ GÖMLEKLER

Beyaz gömlekler

Kült’lerin adı konmamış kahramanı joker parçalar olarak bilinen beyaz gömlekler eteklerin eşliğinde blazer ceketlerin içine kombinlendiğinde ofis stilinde farkında olmadan mesaiye bir sıfır önde başlayabilirsiniz.

TRENÇKOTLAR

trençkotlar

Modaya düşkün kadınların gardıroplarından eksik etmediği parçalar arasında olan trençkotlar, çalışan kadınlar için de mesai saatleri dışında kurtarıcı kıyafetler konumunu koruyor. Genellikle spor, klasik ev casual giyimlere yakıştırdığımız trençkotlar ofis stillerine de tamamlayıcı bir hava katıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ