KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

Siz de şunlardan birini sık sık görüyor musunuz? Yüksek bir yerden aşağıya düşmek, biryerlere geç kalmak, kalabalık içinde çırılçıplak kalmak, vb… Bu yazımızda En çok görülen 10 kabus ve anlamı hakkında bilgiler aktaracağız. En çok görülen 10 kabus ve anlamı…

Rüya görmek güzeldir ama bazen korkunç kabuslar görürüz. Sizin de sık sık gördüğünüz bir kabus var mı?

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

 

Ve işte En çok görülen 10 kabus ve anlamı!

1. Kovalanmak

Kovalanmak en çok görülen on kabustan biridir. Bir hayvan, kişi ya da karanlık güçler tarafından kovalandığınızı görebilirsiniz. Sizi kovalayan her neyse sizi ele geçiremez ve neden kovaladığını da bir türlü öğrenemezsiniz. Kendinizi çok çaresiz hissettiğiniz an bu andır.

Hayvan yaradılışınızın çekingen olmayan parçasıdır.

Yabancı birileri veya negatif enerjiler kabullenmeniz gereken veya ders almanızı gerektiren bir durumu belirtir.

Bu tür kabuslar, güç kararlar vermek zorunda olsanız bile hayatınızın kontrolünü elinize almanız gerektiğini anlatır.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

 

2. Boğulmak

Rüyanızda boğulduğunuzu görüyorsanız eğer, “Neyi engelliyorum, nelerden uzak duruyorum ya da neden bazı şeylerle baş edemiyormuş gibi hissediyorum” diye kendi kendinize sorun. Bu neyi, niçin kabul edemediğinizi anlamanızı sağlar.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

 

3. Köşeye sıkışmak

Rüyanızda bir köşeye sıkıştığınızı ve hareket edemediğinizi görüyorsanız, hayatınızda bu şekilde hissetmenize neden olan bir durumla karşı karşıyasınız anlamına gelir. Eğer içinden çıkamadığınız bir durumla karşı karşıyaysanız hayatınızda daha yapıcı değişimler yapmanızın zamanı çoktan gelmiş olabilir. Uyanınca rüyanız hakkında sizi iyi tanıyan, bilen, güvendiğiniz bir yakınınızla konuşmak faydalı olacaktır.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

4. Sevgilinizden ayrılmak ya da eşinizden boşanmak

Bu tür rüyaların birden fazla anlamı olabilir. İlişkinizdeki anlaşmazlıklar veya fazla bağlılık böyle bir kabus görmenize sebep olabilir. Bazı durumlarda hayatımıza dışarıdan bakıp bazı dersler çıkarmamız faydalı olur. Gerçekte kendinizi güvende hissetmeniz için neler gerektiği üzerinde düşünün.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

5. Yaralanmak

Eğer rüyanızda yaralandığınızı görüyorsanız, vücudunuzun ağrılı bölgelerine dikkat etmelisiniz. Tepeden tırnağa genel sağlık kontrolü faydalı olabilir. Ayrıca kendinize hayatınızda neleri ihmal ettiğinizi sorun. Önceliklerinizi ve acil ihtiyaçlarınızı belirleyerek hayatınızı değiştirebilirsiniz.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

6. Diş dökülmesi

Bazı insanlar rüyalarında dişlerinin döküldüğünü görürler. Dişler konuşmak, yemek, iyi görünüm ve kendinizi korumanız için bir silah olabilir. Bu kabusu görmek seçim yapmanız gereken bir problemin varlığına işarettir. Topluluk içinde konuşamama veya kendinizi ifade edememe korkusundan kaynaklanabilir.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

7. Kalabalıkta çıplak kalma

Rüyanızda sık sık kalabalıkta çırılçıplak kaldığınızı ama kimsenin sizi görmediğini görüyorsanız, kendinize güvenmediğiniz ya da başkalarının yanında rahat olamadığınız anlamına gelir. Bakışlar üzerinizdeyken zayıf ve savunmasız hissetmenizin bir neticesi olarak bu kabusları görebilirsiniz. Bu kabusu genellikle varlıklı veya mevki sahibi kişiler görür. Rüyanızda çıplak olduğunuzu ama utanmadığınızı görüyorsanız, çok özgür ruhlu biri olduğunuzu söyleyebiliriz.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

8. Uçağa ya da trene yetişememek

Bu tür kabusları sürekli koşuşturan ve bir yerlere yetişmeye çalışan insanlar görür. Önemli bir fırsatı kaçırabileceğiniz ya da vizyonunuzu değiştirmeniz gerektiğine de işaret edebilir. Ayrıca bu tür kabuslar önemli bir seçim yapmanız gerebileceği anlamına da gelir. Hazırlanmadan imtihana girmek de buna benzer anlamlar ifade eder. Kendinize karşınıza çıkabilecek sorunlarla mücadele etme gücünüz var mı diye sorun.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

9. Ölmüş bir tanıdığınızı görmek

Sözü olmayan, telepati ile iletişim kurulan astral kabuslardır. Bunlar genellikle korkudan uzak, huzurlu ve sakin rüyalardır. Yer ve zaman unsuru yoktur. Eğer ölmüş olan kişi bağırarak konuşuyorsa, genellikle kişisel bir anlamı vardır.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

10. Doğal felaketler

Deprem, kasırga, tsunami, hortum veya dünyanın sonunun gelmiş olması gibi büyük felaketler görmek sıradan ve güvenli hayatınızda önemli değişimler olacağını gösterir. Bu kabusu tam olarak yorumlamak zor olabilir ama duygusal karışıklık, tüm dünyayı etkileyen değişiklikleri kabul etmek olarak yorumlanabilir.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

Tekrar eden kabuslar ne anlama geliyor?

Birçok insan aynı kabusu defalarca kez görür. Bu bilinçaltınızın size bir mesaj göndermeye çalıştığı anlamına gelir. Mesajı anlar ve bu durumla ilgili bir şeyler yaparsanız kabusunuz bitecek veya değişecektir. Korkutucu rüyalar konusunda neyin sizi bu derece etkilediğini kendinize açıkça itiraf etmelisiniz. Bu korkutucu kabuslar sandığınız kadar korkunç olmayabilir. Hatta hayatınızı daha iyi yaşamınızı sağlayacak yardımcılar olarak görebilirsiniz.

En çok görülen 10 kabus ve anlamı

En çok görülen 10 kabus ve anlamı…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ