KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

En güzel gelin takı seti modelleri neler? 2022 gelin takı seti modelleri ve fiyatları!

Düğününüzde parlak ve ışıltılı bir görünüme ulaşmanın kolay yolu, gelinliğinizin tasarımına uygun en güzel aksesuarlar olan gelin takılarını …

En güzel gelin takı seti modelleri neler? 2022 gelin takı seti modelleri ve fiyatları!

Düğününüzde parlak ve ışıltılı bir görünüme ulaşmanın kolay yolu, gelinliğinizin tasarımına uygun en güzel aksesuarlar olan gelin takılarını seçmek olacaktır. Biz de sizler için bu yıl çok sevilen ve gösterişli gelin takı setlerinden birkaç modeli haberimizde derledik. Peki bu sene gelin adaylarının en sevdiği takı setleri neler? İşte 2022 gelin takı seti modelleri ve fiyatları…

En görkemli düğünlerde muhteşem güzellikleriyle herkesi büyüleyen gelin takı setleri çoğu gelinlik modeline uyum sağlamaktadır. Fransız dantelli balık model gelinliklerden düz prenses kesimlere; otel düğünlerinden kır düğünlerine kadar her kategoride, mükemmel duruşlarıyla gelin adayları tarafından çok tercih edilmektedir. Ünlü isimlerin de düğünlerinde takmayı ihmal etmediği bu zarif takı setlerinin; inci, pırlanta gibi birçok seçenekleri bulunuyor. Altın setler özel geceler, nişan ve düğün takısı olarak özellikle tercih edilmektedir.

2022 EN GÜZEL GELİN TAKI SETLERİ VE FİYATLARI 

Düğün takı setleri gerdanlık, bileklik ve küpeden oluşmaktadır. Altın 3’lü setler gündelik ve özel günlerde tercih edilmekte olup, zincirli kolye, yüzük ve küpeden oluşmaktadır.

elizi altın seti modelleri

ELİZİ / ALTIN SET GELEVERA 14 AYAR: 36.586 TL

Pırlanta setler görüntüsünde olan suyolu taşlı altın setler gelinlerin kombin oluşturmada vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer almaktadır.

elizi altın seti modelleri

ELİZİ / ALTIN SET GELEVERA 14 AYAR: 19.579 TL

Altın takı setleri modelleri tarza, altın ayarına, kullanım amacına göre çok fazla çeşit barındırmaktadır. Altın takı setleri fiyatları ürünün gramına ve altın ayarına, üzerindeki taşın değerine göre farklılık göstermektedir.

elizi altın seti modelleri

ELİZİ / ALTIN SET VOLİNA 14 AYAR: 45.218 TL

atasay düğün seti modelleri

ATASAY / BEYAZ ALTIN TAKIM 14 AYAR: 13.515 TL

atasay düğün seti modelleri

ATASAY / BEYAZ ALTIN TAKIM 14 AYAR: 27.790 TL

atasay düğün seti modelleri

ATASAY / SARI BEYAZ ALTIN TAKIM 14 AYAR: 29.030 TL

altınbaş altın seti

ALTINBAŞ / ALTIN ÜÇLÜ SET 22 AYAR: 56.861 TL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ