KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Foreo Issa silikon sonik diş fırçası ne işe yarar? Foreo Issa nasıl kullanılır?

Kozmetik dünyasına hızlı bir giriş yapan ve ülkemizde satışa sunulmaya başladığından beri yoğun ilgi gören FOREO markası, ağız ve diş sağlığı …

Foreo Issa silikon sonik diş fırçası ne işe yarar? Foreo Issa nasıl kullanılır?

Kozmetik dünyasına hızlı bir giriş yapan ve ülkemizde satışa sunulmaya başladığından beri yoğun ilgi gören FOREO markası, ağız ve diş sağlığı için geliştirdiği ISSA Serisi ile ışıltılı, göz alıcı bir gülümsemenin anahtarını sunuyor. Milyonlarca kadının merak ettiği Foreo Issa, dünyanın ilk silikon sonik diş fırçası ileri teknolojisi sayesinde ağız ve diş bakımında bir devrime neden oldu.

Günlük hayatı kolaylaştırmak için her zaman kullanıcı odaklı çözümler geliştiren FOREO ağız bakımda son 70 yılın en ileri teknolojisini sunuyor ve ISSA diş fırçaları ile zahmetsiz ağız bakımı imkânı sağlıyor. FOREO ISSA Serisi, diş fırçalamaya yeni bir yaklaşım getiren ultra hijyenik hibrid fırça uçlarıyla diş, diş etleri ve ağız içi dil ve yanak bölgelerini etkili ve nazik bir şekilde temizlemek için yüksek yoğunluklu titreşimler gönderiyor. Benzersiz fırça kafası, dişeti için hassas bir masaj sunarken plak kütlesinin daha yoğun olarak temizleyerek ağız içi komple bakım sağlıyor.

Foreo Issa silikon sonik diş fırçası pink

PEKİ FOREO ISSA SERİSİ NE İŞE YARIYOR?

FOREO’nun diş ve ağız bakımında devrim yaratan ISSA serisi, birbirinden farklı ürünüyle kullanıcılara farklı alternatifler sunuyor. 0-5 yaş arası bebekler için temel ağız bakımı sağlayan ISSA Mikro, ultra hijyenik fırça başlığı çocukların diş minesini çizemeyecek ve diş etine zarar vermeyecek, yumuşak ve esnek silikon fırça uçlarından oluşuyor.

Bebeğin diş çıkarma sürecinin başından itibaren kullanılabilen ISSA Mikro, diş çıkarma ağrılarını rahatlatırken besin parçaları ve kalıntılarını temizleyerek ağızdaki bakterilerin azalmasına yardımcı oluyor.

Diş, dil, yanak ve diş etleri için 4’ü 1 arada etkili bakım sunan yeni ürün ISSA 3 ise naylon kıllı fırçalardan 10.000 kat daha hijyenik, iki kat daha güçlü yenilikçi hibrit Wave fırça ile dakikada 11.000 T-Sonic™ titreşime sahip. 16 farklı yeni fonksiyona sahip dil ve yanak temizleyici özelliği sayesinde de komple temizlik sunan ISSA 3, tek şarjla 365 gün çalışabiliyor. 

Plaklar üzerinde sert, diş etlerine nazik bakım sağlayan, klinik testlere göre genel ağız hijyenini %140 oranında iyileştirdiği kanıtlanmış ISSA™ 3 serisi dişleri, diş etlerini, dili ve yanakları temizleyerek uzun süreli ağız sağlığının sözünü veriyor. Yumuşak silikon kıllar diş eti çekilmesini önlemeye yardımcı oluyor, diş eti tahrişi ve kızarıklığı gibi periodontal sorunlara da yardımcı olmak için de kullanılan diş fırçaları kolay ve etkili şekilde diş fırçalama imkânı sunuyor. Normal fırçadan, en hassas fırçaya kadar farklı tercihler ve ihtiyacı karşılayan birçok fırça başlığı arasından seçim yapma alternatifi sunarak piyasadaki en gelişmiş elektrikli diş fırçası olduğunu kanıtlıyor. 

FOREO ISSA 3 NASIL KULLANILIR?

  • Fırçalama rutininizi değil, sadece diş fırçanızı değiştirin! 
  • Diş macununu sürün issa™ 3’ü çalıştırın.
  • Dişlerinizi manuel diş fırçası kullanır gibi fırçalayın, issa™ 3, her 30 saniyede bir ağzın yeni bir bölgesine geçmeniz için uyarır.
  • Ağzınızı çalkalayın, issa™ 3’ünüzü su ile temizleyin.
  • Tam bir ağız temizliği için fırçayı çevirin, dil ve yanakları  nazikçe fırça başlığının arkası  ile temizleyin.

DİKKAT: İssa™ 3 diş fırçanızı kullanırken herhangi bir rahatsızlık hissederseniz hemen  kullanmayı bırakın ve bir diş  doktoruna danışın. Fırça yüzeyinde herhangi bir kan görürseniz lütfen cihazı sabun ve su ile temizleyin.

 

Yenilikçi, bakterilere dayanıklı hibrit fırça başlığıyla devrim niteliğindeki Sonik Titreşim teknolojisine sahip ISSA™ 3, canlandırıcı temizlik, ferah beyazlık ve ışıltılı gülümsemeler için vazgeçilmez bir ürün oluyor!  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ