KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Hakan Ural’dan milyonları şaşırtan açıklama: Dua ederek kilo veriyorum!

‘Neler Oluyor Hayatta?’ programındaki açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen yorumcu ve sunucu Hakan Ural yine çok tartışılacak bir açıklamada …

Hakan Ural’dan milyonları şaşırtan açıklama: Dua ederek kilo veriyorum!

‘Neler Oluyor Hayatta?’ programındaki açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen yorumcu ve sunucu Hakan Ural yine çok tartışılacak bir açıklamada bulundu. Ural, canlı yayında nasıl zayıfladığını açıkladı. Hakan Ural dua ederek zayıfladığını söyledi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta’nın sunucusu Hakan Ural, canlı yayında nasıl kilo verdiğini açıkladı. Canlı yayında yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Ural’ın zayıflamak için başvurduğu yöntem ise izleyenleri şaşırttı. Ünlü sunucu dua ederek kilo verdiğini söyledi.

“ASIL SIR SENDE, VALLAHİ BİLLAHİ BEN DUA EDİYORUM”

Ural: ‘Hepimiz birer diyetisyeniz artık. Yaşamda her türlü bilgiye ulaşıyorsun. En kıymetli şeyi size söyleyeyim mi? Ben kendi adıma, ne zaman muvaffak oldum. Hep verebiliyorum. Dua ediyorum ben. Kiloyu alan da sensin veren de sensin. Asıl sır sende. O iradenin devreye girmesi… Vallahi billahi ben dua ediyorum. Cenab-ı Allah’ım sen bana yardım et diye…’ diyerek nasıl kilo verdiğini açıkladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ