KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Maysa isminin anlamı nedir ve maysa ne demek?

Ebevynlerin doğacak çocukları için isim araştırması yaparken karşılaştıkları Maysa ismi Google’da en çok tıklananlar arasına yerleşti. Dünyaya …

Maysa isminin anlamı nedir ve maysa ne demek?

Ebevynlerin doğacak çocukları için isim araştırması yaparken karşılaştıkları Maysa ismi Google’da en çok tıklananlar arasına yerleşti. Dünyaya gelen kız çocuklarına verilen Maysa isminin anlamı ve hangi dilde olduğu da araştırılan konular arasında. Bugünkü yazımızda Maysa isminin anlamı nedir ve maysa ne demek? sorularının yanıtını bulabilirsiniz.

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında haftanın konukları belli oldu. Yarışmacılar arasında yer alan  Maysa’nın kim olduğu merak ediliyor. Maysa Hudaykulyyeva Kaya bu hafta ilk gün yarıştı. İddialı olan yarışmacının hayatı araştırılıyor. 

MAYSA NE DEMEK?

Maysa her ne kadar kökeni Türkçeden gelse bile değişik diller üzerinden de farklı anlamlara gelmektedir.

– Yazın açan çiçek (Türkmen dilinde)

– Gururlu yürüyüş (Arapça)

– Zarif (Arapça)

Etkileyici anlamları ile beraber bir kız çocuğu için verilecek en güzel isimlerden biridir. Bu isim için kullanılan hangi anlamı beğendiyseniz ona uygun şekilde çocuğunuza bu adı verebilirsiniz. Üstelik tek başına kullanılabilecek olan bu isim eğer doğru isim bulunursa bir arada da değerlendirilebilir.

Her dilde güzel bir anlamı bulunan Maysa ismi son zamanlarda internetten en sık araştırılan adlardan biridir. Aynı zamanda telaffuzu ve okunuşu üzerinden de beğeni toplayan bu isim, zarif ve naif bir anlamı ile karakteristik özellik taşımaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ