KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek! Evet, bu doğru bir iddia. Bu içeceğin yalnızca bir yudumu ile karaciğeriniz yenilenmiş olacak! İnanılmaz geliyor, değil mi ?! Evet, öyle ve çok basit! Aşağıdaki makaleye göz atmanız ve bununla ilgili daha fazla bilgi edinmeniz gerekiyor.Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

Ama önce, karaciğer hakkında birkaç kelime söylemek isterim!

Hızlı bir soru – İnsan karaciğerinin, toksinleri nötralize etmek, enfeksiyonlarla mücadele etmek, proteinler ve hormonlar üretmek gibi 500’den fazla farklı fonksiyona sahip olduğunu biliyor muydunuz? İnsan karaciğeri yaralanma sonrasında kendini yenileme kapasitesine sahiptir. Vücudunuzda bunu yapabilen tek organ budur. Karaciğer, toksinlere karşı ilk savunma hattınızdır; karaciğeriniz, gıdalardaki zehirli maddelerin kan dolaşımına geçmesini önlemede bir filtre gibi davranır.Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

Karaciğere iyi bakmak şart!

Bayanlar baylar, karaciğeriniz gerçekten iyi bakmanız gereken bir organdır! Sağlıklı yiyecekler (bol miktarda meyve ve sebze tüketin) ve bol miktarda su içelim! Çünkü dengesiz bir diyet uygulamak ve işlenmiş gıdalar yemek zamanla karaciğer üzerinde gerçekten önemli rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Hepatit A, B ve C, karaciğer sirozu ve karaciğeri yok eden her türlü ilaç ve hap gibi karaciğerine zarar verebilecek birçok farklı hastalık vardır. Karaciğer yağlanması ise en yaygın olanıdır.Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

Zararlı toksinlerden temizlemeliyiz

Uzmanlar, karaciğerinizi tüm zararlı toksinlerden temizlemeniz gerektiğini söylüyor! İnternette farklı detoks diyetleri ve detoks planları bulunuyor ve vücut detoksifikasyonuna gelince bunların çoğu son derece etkilidir. Ancak, bu detoks planlarının ve diyetlerinin gerçek dezavantajı, ne yemeniz gerektiğini veya kimyevi maddeleri ve zararlı toksinleri nasıl bulacaklarını ve bunları nasıl önleyeceğini tam olarak söylememeleri.Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

Endişeye gerek yok

Endişelenmeyin, çünkü sizin için doğru cevabımız var! Bu yazıda size karaciğerinizi sağlıklı tutmanın ve tüm zararlı toksinlerden temizlemenin en iyi yolunu göstereceğiz. Sonuçlara hayran kalacaksınız.Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

Nasıl yaparız?

Bir avuç taze nane yaprağı
1/3 fincan limon suyu
½ portakal suyu
1 litre su
Tat için organik bal
Basit talimatları uygulayın:Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

Suyu bir tencereye koyup kaynatın.
İçinde nane yaprağını ekleyin ve 5 dakika kaynatın.
Ocaktan kaldırın ve 10 dakika bekletin.
İçine limon ve portakal suyu ekleyin.
Tatlandırmak için biraz bal ekleyin ve işte hazır!
Karaciğerinizin yenilenmesine yardımcı olacak bu güzel çayın tadını çıkarın!

Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

Çeviri: Deniz Ay

Sadece bir yuduma ihtiyacınız var. Bu bitki ile karaciğeriniz yenilenecek!

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ