KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Şimdiki Zamanın Hikayesi

BÜNYAMİN AYGÜN Sisler arasında – CEM TEKKİŞİNOĞLU Sonbaharın son günlerinde İstanbul’un dört bir köşesinde kendini gösteren sis, her ne kadar …

Şimdiki Zamanın Hikayesi

BÜNYAMİN AYGÜN

Sisler arasında – CEM TEKKİŞİNOĞLU

Sonbaharın son günlerinde İstanbul’un dört bir köşesinde kendini gösteren sis, her ne kadar günlük hayatı zorlaştırsa da şehrin özgün manzarasına ayrı bir güzellik katıyor. Cem Tekkeşinoğlu’nun İstiklal Caddesi’nde çektiği fotoğrafta, sisin arasındaki kalabalığın şehirle uyumuna tanıklık ediyoruz.

Turistik kasaba – OĞUZ YETER

Doğa ile tarihin iç içe geçtiği eşsiz güzellikteki Gölyazı, Bursa’da bulunan güzel bir Rum ada kasabası. Yerli ve yabancı turistlerin en uğrak noktalarından biri olan bu kasabada, enfes göl manzarasının keyfini çıkarabilir ya da tarihin içinde unutulmaz bir gezinti yapabilirsiniz.

Meraklı gözler – BÜŞRA YAZGAN

Hafta sonu dinlencesi için en uygun mekânlardan biri de Emirgân Parkı… Şehrin göbeğinde ama aynı zamanda şehirden uzakta hissedeceğiniz bu yerde huzuru bulabilirsiniz. Parkta dinginliğin keyfini çıkarırken, gerçek ev sahipleri olan sincaplar ise tüm gün meraklı gözlerle size eşlik eder. Büşra Yazgan’ın fotoğrafında bu dostumuz kameraya poz veriyor.

Havana’da sıradan bir gün – DİLARA ZENGİN

Havana’da sıradan bir günde hangi sokağa girerseniz girin karşılaşacağınız manzara değişmez; kâğıt toplayan emekçiler, işinden evine dönenler ya da şehri keşfe çıkmış turistler… Şehrin simgesi olan klasik otomobilleri, renkli yapıları ve insan kalabalığıyla kendine hayran bırakan bir Havana sokağını Dilara Zengin tek karede bir araya getirmiş.

Heybetli ve zarif – BANU NAZİKCAN

İki kıtayı birbirine bağlayan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, şüphesiz ki heybetli ve zarif duruşuyla İstanbul’u en güzel anlatan yapı. Banu Nazikcan’ın fotoğrafında geceyi aydınlatan renkleri ve tüm asaletiyle köprüyü görüyoruz.

www.milliyet.com.tr’ye gelenler

Önce çek sonra paylaş!

En güzel anılarınız artık Milliyet.com.tr’de. Yollayın, sizin de anılarınız yayınlansın!

FOTO yaz 6688’e gönder
Gelen mesaja tıkla l Fotoğrafını yükle

Fotoğraf Servisi Müdürü Bünyamin Aygün’ün seçtiği fotoğraflarınız Milliyet Pazar, Milliyet.com.tr ve Milliyet Express uygulamasında yayınlansın…

Milliyet Sizden Gelenler fotoğraf paylaşım servisi ücretli bir hizmet olup tüm GSM operatörleri için her gönderilen mesaj başına tüm vergiler dahil 3,6 TL ücretlendirilmektedir.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ