KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Harry Potter grubu 20 yılın akabinde bir ortaya geliyor

Harry Potter ve İdeoloji Taşı’nın yıldızları Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint, HBO Max’te Hogwarts’a Dönüş isimli bir programla bir …

Harry Potter grubu 20 yılın akabinde bir ortaya geliyor

Harry Potter ve İdeoloji Taşı’nın yıldızları Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint, HBO Max’te Hogwarts’a Dönüş isimli bir programla bir ortaya geliyorlar.

JK Rowling’in 1997’de yayınlanan romanından beyaz perdeye uyarlanan Harry Potter serisi, tüm dünyada izlenme rekorları kırdı. 2011’de Harry Potter ve Vefat Yadigârları: Kısım 2 ile sona eren macera; Lanetli Çocuk ve Fantastik Canavarlar üzere spin-off’larla devam etse de serinin hayranları Harry Potter yıldızlarını uzun bir müddettir tekrar bir ortada görmek istiyor.

Friends: The Reunion’dan sonra bir müddettir Harry Potter yıldızlarının bir ortaya gelme mümkünlüğü konuşuluyordu, nihayet dün Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson, sinemaları tartışmak için Amerikalı sinema imalcisi Chris Columbus’a katılacakları duyuruldu.

BİRİNCİ SİNEMANIN VİZYON TARİHİNDE DUYURULDU

Program, birinci sinemanın; Harry Potter ve İdeoloji Taşı’nın 16 Kasım 2001’de ABD’de gösterime girmesinden tam 20 yıl sonra duyuruldu.

Serideki sinemalardan manzaraların yer aldığı 52 saniyelik klip ile sihrin başladığı yere dönüleceği paylaşılıyor.

Üçlüye; Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton ve Tom Felton katılacak.

OYUNCULARDAN HEYECANLI PAYLAŞIMLAR

Hogwarts’a dönüş yalnızca serinin hayranlarını değil, oyuncuları da heyecanlandırmış üzere görünüyor. Draco Malfoy rolüyle tanınan Tom Felton, Twitter’da programı duyururken “Okuldan meskene dönüş bu türlü bir şey mi?” diyerek hayranları tarihi takvimlerine kaydetmeleri için uyardı.

Neville Longbottom rolüyle tanınan Matt Lewis, “Bu yılbaşı kümesi tekrar bir ortaya getiriyoruz” yazdı.

Üretimci Casey Patterson ise şunları söyledi: “Hepsi 20 yıl evvel başladıkları orjinal Hogwarts setlerine geri dönerken, bu inanılmaz oyuncu takımıyla havada âdeta bir sihir var.
Harry Potter sinemaları birkaç arkadaşımın bana söylediği bir şey var: Yalnızca art geriye birkaç sinema izlemek onları sıcak ve rahat bir yere götürüyor. Bu benim için çok hoş. Bu, bir sinemanın birinin hayatında sahip olabileceği gerçek dünya tesiri. Bence bu olağanüstü.”

20. yıl özel programının 01.01.2022’de yayınlanması planlanıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ