KolaycaYap.Com – Kolayca Yapılabilecek Herşey

Helen Mirren, yeni rolü için tanınmaz hale geldi

Akademi ödüllü aktris Helen Mirren, İsrail’in ilk kadın başbakanı Golda Meir’i canlandırmak için âdeta tanınmaz hale geldi. Hellen Mirren yeni …

Helen Mirren, yeni rolü için tanınmaz hale geldi

Akademi ödüllü aktris Helen Mirren, İsrail’in ilk kadın başbakanı Golda Meir’i canlandırmak için âdeta tanınmaz hale geldi.

Hellen Mirren yeni projesi için çalışmalara başladı. Mirren’ın başrolde yer aldığı Golda isimli film, Golda Meir’in 1973’teki Yom Kippur Savaşı sırasında geçen tartışmalarla dolu görev süresini anlatacak. Filmin yapımına ise Oscar ödüllü yönetmen Guy Nattiv gözetiminde İngiltere’de başlandı.

Mirren ile birlikte; Rami Heuberger, Meir’in savunma bakanı Moshe Dayan’ı ve Lior Ashkenzi ise genelkurmay başkanı David Elazar rolünü üstlenecek.

Golda Meir…

Meir’i canlandıran Mirren, çekimler sırasında başbakana benzemek için âdeta tanınmaz hale geldi.

Helen Mirren, Golda filminde canlandıracağı karakter Golda Meir’i “zorlu, uzlaşmaz ve güçlü bir lider” olarak tanımladı: “Onun olağanüstü hayatının en zor anınu tasvir etmek oldukça zor. Umarım onun hakkını veririm.”

İsrail’de doğan Nattiv, Instagram’da film çekimlerinden bir kare paylaşarak Mirren’a olan hayranlığını dile getirdi: “İnanılmaz bir yetenek, zekâ, derinlik ve duyguyla Golda Meir’in karakterine o kadar parlak bir şekilde dahil oldu ki, bu inanılmaz kadının zenginliğinin ve karmaşıklığının hakkını veriyor.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ